Komiksy

The Old Republic: Blood of Empire #2

SWTOR.com


Na oficjalnej stronie gry The Old Republic pojawiła się druga część nowego internetowego komiksu pt. "Blood of Empire". Podobnie jak w przypadku "Threat of Peace", tak i tym razem komiks jest dostępny bezpłatnie i będzie się ukazywał się w regularnych odstępach czasu na oficjalnej stronie gry.

Akcja "Blood of the Empire" została umiejscowiona na długo przed podpisaniem traktatu z Coruscant i przywróceniem pokoju pomiędzy wielkimi siłami galaktyki. Komiks oparty na zbliżającej się grze Star Wars: The Old Republic przynosi ze sobą nowych, zarówno pozytywnych i negatywnych bohaterów, a także przedstawia nowe rewelacje na temat wewnętrznych intryg samego Imperatora.

Najnowsze siedem stron znajdziecie bezpośrednio w tym miejscu. Autorem scenariusza jest Alexander Freed, jeden z pracowników firmy BioWare pracujący nad grą, rysunki wykonał David Ross, tusz Mark McKenna, a kolory Michael Atiyeh.

Akt 1: Shades of the Sith
Wojna zaczyna się tutaj! Uczeń Sithów musi się zmierzyć z armią Republiki, niewolnikiem schwytanym w trakcie wymiany ognia, tajemnicą czystej krwi podczas podróży przez pogrążone w zbrodni ulice portu kosmicznego Peragus. Te osoby znajdą się w cieniu imperatora i mrocznej rady, a ich działania określą przyszłość Imperium i Starej Republiki.

Temat na forum.Tagi: Blood of the Empire (20) Komiks internetowy (149) The Old Republic (506)

Komentarze (8)

krwawa historia to fakt ;)

Very good, moze kiedys zloza kompilacje all in one

dobre rysunki

Cóż, 14 stron to za mało by coś powiedzieć, ale jak na razie fabuła nie wciąga mnie aż tak jak "Threat of Peace". Co do ilustracji w obu komiksach to są one po prostu inne, trudno powiedzieć, które są "lepsze". Mimo wszystko fabuła zaczyna się rozkręcać, chociaż jak w przypadku ToP zanim zorientujemy się w końcu o co chodzi minie sporo czasu.

"Blood of the Empire" jest dużo atrakcyjniejszy graficznie od poprzednika. Co do fabuły - jest ciekawie, ale jest jeszcze za wcześnie żeby porównywać go do "Threat of Peace". Czekam na kolejne części.

Warte zauważenia że jest to jakiś krok naprzód.

Bardzo ciekawie pokazana planeta Dromund Kaas i jej mieszkańcy. Czyżby nowy obraz ludu Sithów?

fajnie że dają takie komiksy

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.