Gry komputerowe

Subject 1157

LucasArts

Na oficjalnej stronie „The Force Unleashed II” dokonano rewolucyjnych zmian. Redaktorzy strony poszli kilka kroków dalej niż dotychczas przy update’ach i zamiast zmian tła za klonem Starkillera wprowadzono ciekawe intro. „Podmiot 1157” (tytułowy Subject 1157) czyli klon Galena, którym w „The Force Unleashed II” będziemy sterować, „budzi się” do życia. Z głośników słychać lekarzy pracujących nad projektem. Całą tą scenę oglądamy z perspektywy klonowanego...Na tym jednak nie koniec. Kiedy obraz się stabilizuje, po prawej stronie pojawia się panel, na którym możemy zauważyć licznik odliczający godziny, minuty i sekundy. W chwili pisania tego newsa na liczniku widnieje 143 godziny i 32 minut, co w przybliżonym obrachunku daje nam niepełne 6 dni. Jeżeli odliczanie połączymy z poniższymi polami: 4 wypełnionymi i kolejnymi 6 rzędami z pustymi, domyślić się można, że czekamy na kolejne odsłony rzędów pól. Po kliknięciu na pierwsze pole (od lewej) uruchamia się plik audio z zapiskami na temat podmiotu 1157 i jego stanu zdrowia. Kolejne 3 możliwości to mini gry objawiające nam przebłyski i monologi mentorów Starkillera z pierwszej części „The Force Unleashed”. Poniżej prezentujemy sposoby ich „przejścia”:

Gra numer 1: należy wcisnąć spację, kiedy wszystkie okręgi ustawią się prostopadle do nas; po wykonaniu zadania przemówi Rahm Kota.
Gra numer 2: należy powtarzać kombinację znaków wybierając je kolejno poprzez wciśnięcie lewego przycisku myszy; po wykonaniu zadania przemówi Darth Vader.
Gra numer 3: należy wcisnąć spację, kiedy kropka najedzie na linię; po wykonaniu zadania przemówią Shaak Ti i Darth Vader.

Nowowprowadzona zajawka jest bardzo klimatyczna i jeżeli dalej będzie rozwijana, to gracze bardzo mocno doświadczą to, co czuł klon Starkillera od początku „swoich” dni. Do tej pory klonom w Gwiezdnych Wojnach stan obłąkania nie był obcy, a raczej powszechnie u nich występujący. Dlatego też i tym razem nie będzie inaczej.

Strona informacyjna gry została, którą wcześniej przerabiano, została przeniesiona pod nowy adres: http://www.lucasarts.com/games/theforceunleashed2/info/. Można na nią przejść również ze strony głównej „The Force Unleashed II” poprzez kliknięcie w LEARN MORE.

oficjalna strona „The Force Unleashed II”Temat na forumTagi: The Force Unleashed II (56)

Komentarze (19)

Robi się coraz ciekawiej. Ach, mmm...

szał, szał, szał, już bym pograł

a być może wybrańcem jest właśnie Galen, a nie Anakin ? zresztą klonowanie przecież w imperium nie było obce: imperator, C'baoth, Thrawn... no nie wiadomo, zobaczymy co z tego będzie

Zgadzam się z RodzyN jr.
Skończyły się krecikom pomysły ...

ahh te klony, kwarc ma racje to jest naciągane, że ch*j boli :/

@Mistrz Seller
Imperator nauczył się przenosić swoją duszą do innych ciał. Tę technikę opisali w ostatniej książce z trylogii Bane'a. Wątpię, by nastoletni szczawik ją znał. Tym bardziej, że nie miał go kto jej nauczyć.
@Rif_
Wiesz od tego czasu twórcy chcąc zrobić naciągany powrót kogoś kto w sposób niezaprzeczalny zginął sięgali po ten schemat. W końcu doszliśmy do takiej sytuacji, że nie niemal każda ważniejsza persona w Galaktyce miała co najmniej jednego klona.
W swoich wcześniejszych postach wymieniłem co mi się w tej historii nie podoba i zrobienie klona wcale nie było jedyną rzeczą.

Z perspektywy czyli wyjmują nas z pojemnika tak?

Kwarc-> A zapomniałeś o najsłynniejszym klonie, czyli Joruusie C'baothu? Zdaje się, że nawet nie zdawał sobie sprawy z tego, że jest klonem. Trylogia Thrawna uchodzi za najlepszy cykl powieści SW, więc może fabuła TFU2 nie woła o pomstę do nieba? ;)

Kwarc>>> A jakim cudem wskrzeszeni Imperatorzy je mieli? To pomysł z Mrocznego Imperium I i II.

Tak się napaliłem, że aż sobie z tego screena tapetę zrobiłem :D.

Fajnie wygląda 8-O

Fajne bardzo jak tego nie zwalą to może cała gra będzie miała taki mroczny klimat

I to jest właśnie kicz. Bezbłędne wykonanie, niezły klimat, ale fabuła woła o pomstę do nieba. Swoją drogą jak ten klon mógł mieć wspomnienia Galena?

'oj Hubert narobiłeś mi apetytu' xd

to ja chyba przestanę czytać te artykuły xp niedługo będę znał całą fabułę gry przed jej premierą..

Głos Shaak Ti z tego filmiku bardziej przypomina mi głos Krei z Kotora II ;D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.