Różne

Słuchawki Coloud

Soundwear

Firma Coloud specjalizująca się w produkcji słuchawek, wytwarzanych w kooperacji ze znanymi licencjodawcami, wypuściła na rynek nowy zestaw produktów powiązany tym razem z Gwiezdnymi Wojnami. Do sprzedaży trafiły trzy zestawy słuchawek, z naniesionymi grafikami z gwiezdnej sagi:

  • Lightspeed - z oficjalnym logiem STAR WARS
  • Rebel Alliance - z logiem Rebeliantów
  • Darth Vader - z logiem-wizerunkiem hełmu Darth Vadera

Nauszne słuchawki wyposażone w ręcznie wykonane, 40-milimetrowe przetworniki o paśmie przenoszenia 20 Hz – 20 kHz. Słuchawki są solidnie wykonane, łącznie ze specjalną konstrukcją, która pozwala dopasować ich rozmiar do potrzeb każdego użytkownika, zapewniając wygodę noszenia. Dodatkowo w miejscach gdzie słuchawki stykają się ze skórą, producent zastosował naturalne materiały, które jeszcze podnoszą komfort ich użytkowania. Słuchawki Coloud dostępne są w wielu różnych kolorach.

Dane techniczne:
Przetwornik: 40 mm / Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz / Impedancja: 32 Ohm / Czułość: 115 dB / Maksymalna moc wejściowa: 100 mW / Złącze: 3.5 mm / Przewód: 1.2 m


Słuchawki można nabyć na stronie www.soundwear.pl - polskiego dystrybutora firmy Coloud w cenie 139 zł za sztukę. Do końca czerwca jednakże dla użytkowników Bastionu istnieć będzie specjalna promocja, dzięki której będziecie mogli nabyć słuchawki z serii Star Wars po 119 zł. Aby z niej skorzystać wystarczy podczas składania zamówienia wybrać sposób płatności przelewem lub za pośrednictwem kuriera za pobraniem, a następnie w uwagach wpisać "Bastion". Po otrzymaniu zamówienia z właściwym hasłem w uwagach zostanie wysłany do zamawiającego mail potwierdzający z kwotą brutto do zapłaty po uwzględnieniu rabatu. Po otrzymaniu maila potwierdzającego zakup z kwotą objętą rabatem należy dokonać wpłaty lub potwierdzić mailem zwrotnym chęć uiszczenia zapłaty kurierowi.Tagi: Coloud (2) Elektronika (55) Gadżet (308)

Komentarze (14)

Łee, przez Bastion zaoszczędziłem tylko 119 złotych, nie kupując tych słuchawek.
A tak, zaoszczędziłbym 139...

Głupi Bastion. ;\

Dzięki Bastionowi będę miał 20 zł w kieszeni, dziękuje !

Muszę mieć <3!

Eeee... kupię sobie naklejkę do moich bezprzewodowych Sennheiserów i też będę nerdził... :P

Gdybym nie kochał swoich Sennheiserów to pewnie leciałbym do sklepu ;)

O, Bastion został wyróżniony - to miłe :D
A słuchawki? Hmm... nie używam :(

Najfajniejsze te z logiem Rebeliantów. Zaczynam się naprawdę zastanawiać nad ich kupnem, bo parametry mają naprawdę niezłe.

skullcandy, hi hi

Moim zdaniem są fajne i porządnie wykonane.

Denon > AKG > Sennheiser > Creative > Icemat Siberia > reszta.

Creative > Icemat Siberia > reszta...

Peter> Dziwne to slowa, jak na kogos kto interesuje sie modelami SW.. ^__^

Wkrótce zaczną robić zapałki dla wszystkich chorobliwie zapatrzonych w SW fanów. Głupota, próba zbicia kasy na czym tylko się da!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.