Książki

"Adventures in Hyperspace" 1 oraz 2

TFN

W poniedziałek, na półkach sklepowych za oceanem, ukazały się dwie nowiutkie książeczki młodzieżowe. Główne postaci, to oczywiście ulubiony duet galaktyki, czyli Han Solo i jego wierny towarzysz Chewbacca. Akcja obydwu powieści toczy się między latami 2 BBY i rokiem „0”. Mają one przybliżyć młodym czytelnikom życie pilotów „Sokoła Millenium”, od dnia w którym zdobyli swój słynny statek, po wydarzenia znane z „Nowej Nadziei”.

Fire Ring RaceNim przyłączyli się do Rebelii, pilot Han Solo i jego przyjaciel Chewbacca, zarabiali na życie poprzez transportowanie różnych towarów przez galaktykę. Jednak, gdy Jabba the Hutt zatrudnia ich do odebrania ładunku ze Stacji Fornax, Han i Chewie zabierają ze sobą coś innego... kłopoty!

Shinbone ShowdownPo przetransportowaniu nieznośnych obcych i niezwykłych roślin dla Jabby The Hutt’a, Han i Chewbacca mają ochotę na łatwiejszą robotę. Ale wraz z momentem, gdy Jabba wysyła ich na górniczą planetę Shinbone po przesyłkę, Han i Chewie przekonują się, że praca dla Jabby nie zawsze jest łatwa.


Obydwie książki oddaje w nasze ręce wydawnictwo Scholastic, które od lat zajmuje się wydawaniem książeczek młodzieżowych, dla młodszych fanów gwiezdnej sagi.Tagi: Adventures in Hyperspace (6) Scholastic (122)

Komentarze (10)

Han Solony i włochaty niszczyciel powracają.

Han Solo powraca. Będzie bardzo ciekawie :D

Aquenral -> ta seria jest w miejsce Rebel Force'a.

Bolek -> To przegrałeś zakład. Bo w planach miałem. I już lecą :P.

Aquenral >>> Po prostu książki i książeczki z TCW wydaje inne wydawnictwo. A ci wydają książki młodzieżowe nie związane z TCW.

O, wreszcie "The Clone Wars" im się znudziło? :)

Założę się, że LS :P

Jako rzetelny redaktor powinieneś napisać o cenie, gdyż nie każdy ma zamiar uzupełniać informacje podane "na tacy" na jednym z największych serwisów poświęconych Gwiezdnym Wojnom przy pomocy wyszukiwarki Google ;)

A tak na serio to ktoś to ma w planach kupić? :)

Google nie boli Marcinie. Po 5 dolców na Amazonie ;)

A gdzie cena? :(

Bolek prowadzi teraz książki? ;>

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.