Świat Filmu

Co się kręci?

Różne

W połowie marca pojawiły się informacje, iż znany wszystkim fanom Star Wars z roli łowcy nagród Jango Fetta oraz żołnierzy-klonów Wielkiej Armii Republiki, pochodzący z Nowej Zelandii Temuera Morrison wystąpi w przygotowywanej przez Warner Bros. ekranizacji komiksów o Green Lanternie. Doniesienia te się potwierdziły. Morrison (pamiętany również z ról w takich produkcjach jak Tylko instynkt oraz Sześć dni, siedem nocy) wcieli się w postać Abina Sura. Reżyserem filmowej adaptacji komiksów o kolejnym superbohaterze ze stajni DC Comics jest Martin Campbell (GoldenEye, Casino Royale, Furia). W tytułowej roli Hala Jordana - Green Lanterna wystąpić ma Ryan Reynolds (Oni, ona i pizzeria, Van Wilder, X-Men Origins: Wolverine) Do roli Sinestro został zaangażowany będący ostatnio na fali popularności Mark Strong (Sherlock Holmes, Robin Hood, Kick-Ass). Na ekranie będziemy mogli również oglądać Blake Lively (Carol Ferris) oraz Petera Sarsgaarda (dr Hector Hammond). Autorem zdjęć do Green Lanterna jest Dion Beebe, zaś za ścieżkę dźwiękową odpowiada James Newton Howard. Film ma mieć światową premierę w czerwcu przyszłego roku.

Morrison pojawi się również w obrazie pt. Tracker. Film (określany jako przygodowy dramat) powstaje w koprodukcji nowozelandzko-brytyjskiej, zaś na krześle reżyserskim zasiada Ian Sharp. W roli głównej zobaczymy w nim Raya Winstone'a (Quadrophenia, Sexy Beast, Beowulf). Fabuła ma rozgrywać się w roku 1903 na Nowej Zelandii i opowiadać o Afrykanerze Arajanie (Winstone), weteranie wojen burskich, który otrzymuje zlecenie złapania Kereamy (w tej roli Morrison), Maorysa oskarżonego o zabójstwo brytyjskiego żołnierza. Właśnie zakończono zdjęcia do tego obrazu, niemniej nadal brak informacji dotyczących jego daty premiery.Tagi: Temuera Morrison (41)

Komentarze (6)

Rycu ciśniesz! :D

Rycu,

co ? :D nie wiem o co ci chodzi xD

Jango Fett, i cała armia klonów w jednej osobie zagra kogo? Nie skomentuje tego.

Opierniczą go na łyso, i pomalują na różowo? Mando-Geje Strikes Back :P

Teeeeeeeeem!!!!

Ostatnio przestałam go tak uwielbiać T^T za to pojawił się chyba na jego miejscu owy Mark Strong. Byłam bardzo zaskoczona, gdy usłyszałam, że będą grali w jednym filmie:)

na początku sobie myślę: "uuuuuuu..."
ale jak campbell reżyseruje, to może wyjść z tego coś dobrego ;>

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.