Świat Filmu

Co się kręci? - Update

slashfilm.com

Ostatnio informowaliśmy o doniesieniach, jakoby przygotowania do realizacji piątej części przygód najsłynniejszego archeologa-awanturnika w historii kinematografii miały wreszcie się rozpocząć. Anonimowe źródło poinformowało portale internetowe, iż George Lucas i Steven Spielberg kończą pracę nad scenariuszem, zaś Harrison Ford czeka na początek zdjęć, aby wcielić się w prof. Henry'ego "Indianę" Jonesa juniora ostatni raz w karierze. Fabuła filmu nazywanego w sieci roboczym tytułem Indiana Jones 5 według informatora ma dotykać tajemnicy Trójkąta Bermudzkiego.

Niestety, okazało się, że informacje te są wyssane z palca. Jak podaje portal slashfilm.com dziennikarz USA Today Anthony Breznican umieścił na swoim koncie na Twitterze informację uzyskaną z Lucasfilm. Brzmi ona następująco:Plotki o Indiana Jones 5, Trójkącie Bermudzkim, etc, są całkowicie zmyślone. Nic takiego nie ma miejsca.

Nie wiadomo, czy informacja przekazana przez Breznicana jest potwierdzona, ani czy dotyczy tego, iż film będzie miał inną fabułę (bez odniesień do Trójkąta), czy też oznacza brak jakichkolwiek działań związanych z produkcją. Pozostaje nam czekać na więcej informacji.
Wpis Breznicana na mikroblogu Twitter dostępny jest w tym miejscu

Update! Informacja podana przez dziennikarza USA Today wydaje się potwierdzać. Plotki o początkach realizacji piątej części przygód Indy'ego zdementował na Twitterze Frank Marshall, czyli producent wszystkich poprzednich części Indiany Jonesa. Marshall napisał: Plotka o Indy'm 5 jest całkowicie fałszywa. Nic się nie zmieniło, nie kręcimy w przyszłym roku, film nadal jest w fazie przygotowawczej. Szczegóły tutaj.

Temat na forum.
Tagi: George Lucas (960) Harrison Ford (448) Indiana Jones (314) Steven Spielberg (246)

Komentarze (13)

Balav odejdzie? :D

Gdyby to było tak dobre jak 1 czy 3 to bardzo chętnie!

Indy non back ? Pewnie Harison ma zmianę sztucznego biodra :D

Całe szczęście.

szkoda :-(

Ech. Mam nadzieję, że Indy V jednak będzie :>

Teraz już w ogóle nie wiadomo co jest prawdą, a co nie, komu ufać, a komu nie i czy Balav mówi nieprawdę teraz, czy mówił prawdę wcześniej. Szaleństwo!

A ja tam i tam myślę, że zrobią. Zbyt wiele ludzi by na to poszło, a to=$$$.

wiedziałem ! Zresztą szkoda że nie będzie 5 części

To brzydko ze strony gościa bawiącego się naszym kosztem :(

Bolek->Ja tam jestem niewinny trybik w informacyjnej machinie, nawet TheForce.net dał się nabrać na tamtego newsa z krainy Kiwi:P...chyba, że to imć Breznican robi nas w konia.

hehe więc to jednak zwykła kaczka dziennikarska

Osz ty Balav, ludzi w błąd wprowadzasz :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.