Świat Filmu

Co się kręci?

Różne

Dziś w W co się kręci? kolejna już porcja wieści o zawodowych obowiązkach Keiry Knightley. Przeczytacie też, co słychać u Amy Allen.

Jak możemy dowiedzieć się z łamów czerwcowego numeru miesięcznika Film do pracy nad kolejną produkcją szykuje się Keira Knightley. Mowa o najnowszym dziele Davida Cronenberga (Videodrome, Crash) The Dangerous Method, gdzie obok Keiry wystąpią Viggo Mortensen (znany szerokim masom widzów z trylogii Władca pierścieni) oraz Micheal Fassbender (Bękarty wojny, Głód). Film opowiadać ma o konflikcie między Sigmundem Freudem (Mortensen), a Carlem Jungiem, który wywołuje związek tego ostatniego z pacjentką Sabiną Spielrein (w tej roli oczywiście Knightley) W filmie zobaczymy również Vincenta Cassela. Po Historii przemocy i Wschodnich obietnicach będzie to kolejny wspólny projekt Cronenberga i Mortensena. Scenariusz oparto na motywach sztuki Christophera Hamptona.16 lipca nastąpi polska premiera remake'u kultowego horroru Wesa Cravena z 1984 roku Koszmar z Ulicy Wiązów. Film reżyseruje Samuel Bayer, zaś w roli Freddy'ego Kruegera Roberta Englunda zastąpił znany z Małych dzieci i The Watchmen Jackie Earle Haley. Co jest ciekawe z perspektywy fanek i fanów Star Wars to to, iż w produkcji filmu wzięła udział Amy Allen czyli Aayla Secura w Ataku klonów i Zemście Sithów. Allen tym razem nie zobaczymy na ekranie. Przy Koszmarze... pracowała bowiem jako asystentka producenta Michaela Baya. Amy nie jest zawodową aktorką; pracowała w Lucasfilm, gdy otrzymała propozycję wcielenia się w stworzoną przez duet Ostrander-Duursema Twi'lekańską rycerz Jedi. Jako asystentka produkcji efektów specjalnych była zatrudniona przy realizacji takich obrazów jak Pearl Harbor, Gangi Nowego Jorku i Elektra. Pracowała również przy produkcji trzeciej części Parku jurajskiego, czy też ostatnio przy Metrze strachu i sequelu Transformers. Zwiastun nowej wersji przygód diabolicznego Freddy'ego jest dostępny tutaj.Tagi: Amy Allen (11) Keira Knightley (229)

Komentarze (16)

Jej nie rozumiem jak Keira może się podobać wizualnie :/. Ja to powiem otwarcie - Keira Knightly to wychudzony pasztet :/, taka jest prawda.

zogórowałbym

KEI RA KEI RA KEI RA !!!

I Amy Allen! <3

I zwiastun remake'u Koszmaru z Ulicy Wiązów - który będzie zapewne świetnym filmem.

Piękny news, dostaje znak Shedao poleca! :D

Jejku, Keira wygląda jak wieszak

Wow! Chętnie obejrzę reboot "Koszmaru z ulicy Wiązów".

:P Keira, dla niej przeszedłbym na ciemną stronę jak Vader.

Sith Acolyte>>>> nie Rabe tylko Sabe. Rabe to ta, która mówiła:
-Anakinie, Padme tu teraz nie ma (czy jakoś tak)

Mała poprawka - grała Sabé

Thrawn21>>> Grała Sabe, dwórkę Królowej Amidali, która łaziła udając Amidalę, a Padme udawała dwórkę. Jest tylko kilka scen w TPM królową, gdzie Amidalą jest przwdziwa Amidala czyli Padme.

ogór -> to określenie jest piękne :D

Thrawn21 -> Keira grała Rabé w TPM

Kira grała Sabe w TPM

No niezła ta Amy Allen. A w ogóle Knightley z czym jest związana z SW??

ogór -> xD Ale rację masz! Polać mu! :D

nakarmili by je w tym holiłudzie :D

Amy Allen przypomina na tym zdjęciu Laurę Bertam (Trance z Andromedy)

Amy Allen to bym nawet.. znestorowałbym.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.