Komiksy

Wrześniowe zapowiedzi

StarWars.com

W sieci pojawiły się zapowiedzi komiksów Star Wars, które powinny trafić do sprzedaży we wrześniu. I tak za około trzy miesiące możemy spodziewać się kolejnych zeszytów takich pozycji jak: The Old Republic: Threat of Peace, Blood Ties - A Tale of Jango and Boba Fett oraz Invasion. Na tym jednak nie koniec. We wrześniu wydawnictwo Dark Horse w ramach programu "1 for 1$" planuje wypuścić na rynek pierwsze numery popularnych komiksowych tytułów, wśród tych komiksów Gwiezdne Wojny reprezentować będzie Legacy.

1 for $1: Legacy

We wrześniu, Dark Horse Comics umożliwi czytelnikom zapoznanie się z niektórymi swoimi tytułami za bardzo niską cenę jednego dolara. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać Legacy to za kilka miesięcy otrzymacie numer #1. A w nim: świątynia Jedi zostanie zaatakowana, Imperator zostanie zdradzony, a Sithowie odrodzą się na nowo! Wiele może się zdarzyć w ciągu stu lat, ale wszystkie powyższe wydarzenia rozgrywają się już w pierwszym zeszycie! Od czasu gdy Luke Skywalker po raz pierwszy stanął na pokładzie Sokoła Millenium galaktyka nie wydawała się być tak ogromnym, ekscytującym i niebezpiecznym miejscem!
Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema, tusz Dan Parsons, kolory Brad Anderson, okładka Adam Hughes. Cena 1 $, 28 stron. Premiera: wrzesień 2010.
The Old Republic #3: Threat of Peace # 3(3)

Pod jarzmem traktatu, który został wynegocjowany po splądrowaniu przez Sithów Coruscant, Jedi próbowali utrzymać złudzenie pokoju - aż do teraz! Nawet gdy jedna bitwa skończyła się na Balmorrze, inna zaczyna się na Dantooine, gdzie Jedi Satele Shan skrzyżuje miecze z wrogiem, który zagrozi nie tylko jej ciału, ale i duszy! Gdy traktat zaczyna się rozpadać wokół niej, Satele wie, że trzeba zrobić coś desperackiego, aby uratować galaktykę przed powrotem do wojny!
Scenariusz Rob Chestney, rysunki Alex Sanchez, kolory Michael Atiyeh, okładka Benjamin Carré. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: wrzesień 2010.

Temat na forum.
Blood Ties - A Tale of Jango and Boba Fett # 2(4)

Kiedyś: Jango Fett, najbardziej niebezpieczny zabójca / łowca nagród w galaktyce, nigdy nie zawiódł polując na swoją ofiarę. Jednak Jango jeszcze nigdy nie odniósł sukcesu, który miałby na niego taki wpływ.
Teraz: Boba Fett podjął obowiązki ojca i dorównał groźnej reputacji Jango. Ale sekret z przeszłości sprawił, że Boba pracuje nad sprawą, którą normalnie by odrzucił i zastanawia się, czy rzeczywiście znał swojego ojca tak jak myślał ...
Bez względu na pokolenie, w każdym zakątku galaktyki, jeśli Fett jest na twoim tropie, to dotarłeś do ślepego zaułka.
Scenariusz Tom Taylor, rysunki i okładka Chris Scalf. Cena 3,50$, 40 stron. Premiera: wrzesień 2010.

Temat na forum.
Invasion #9: Rescues # 4(6)

Początkujący Jedi Finn Galfridian poznaje sekret swojej matki, ale ta wiedza prowadzi tylko do nowych pytań na swój temat i swoich niezwykłych umiejętności.
Tymczasem Kaye Galfridian prowadzi atak Nowej Republiki przeciwko bazie Yuuzhan Vongów, nie zdając sobie sprawy, że taktyka dowódcy Vongów ma za zadanie dać mu więcej czasu, aby mógł lepiej poznać najbardziej znienawidzonego wroga: brata Kaye, Finna.
Nowi sojusznicy, nowi wrogowie i punkt zwrotny w życiu rodziny Galfridian!
Scenariusz Tom Taylor, rysunki Colin Wilson, kolory Wes Dzioba, okładka Jo Chen. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: wrzesień 2010.

Temat na forum.Tagi: Blood Ties (26) Dark Horse Comics (790) Dziedzictwo (Legacy) (238) Inwazja (Invasion) (63) The Old Republic (505) Threat of Peace (37)

Komentarze (10)

skany FTW

zeszytówki do pieca 111!!!

No tak tanich komiksów nie widziałem. Trzeba wyrobić sobie wizę do Stanów.

No właśnie coś mi się wydawała dziwna ta Nina Galfridian w 5tym Invasion.... Czyżby była yuuzhańskim szpiegiem? Bo jako matka Finna Yuuzhanką być nie może, prawda?

ale najciekawiej zapowiada się na razie Blood Ties

Okazja ;D
Inwazję czas zacząć

Skoro się kolekcjonuje zeszytówki, to i edycję 1$ trzeba kupić :P

SB jest wszędzie...

Ynfazjon !

Mam zboczenie xD

w Blood Ties widzę Ahsokę, a w Invasion walki z "Mass Effect" :D

widzę, że DH odgapia akcję Marvela z tymi zeszytami za 1$

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.