Gry komputerowe

Walka w "The Old Republic"

E3.G4TV.com

Podczas jednej z prezentacji twórcy "The Old Republic" uraczyli widzów na E3 w Los Angeles filmikiem przedstawiającym walkę. Opowiedziano też o trybie PvP (gracz kontra gracz), o której już wspominaliśmy. Przypomnijmy: będą specjalne "strefy wojny", w których dwie drużyny będą mogły ścierać się ze sobą. W tym konkretnym, przedstawionym w filmiku, przypadku mamy do czynienia z grupą broniącą przed Imperium. Możemy tutaj zobaczyć także możliwość leczenia i kilka innych umiejętności, jakie ma Jedi. Przed filmem mogą wyświetlać się reklamy.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forumTagi: The Old Republic (494) Webdoc (106)

Komentarze (42)

"Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez Comcast Entertainment Group." - Thanks ...

Nest, łaskocze w jedynaka?? :D

Nestor - to jest MMO!RPG!.

Nie znam się na MMO, zdecydowanie wolę szybszą akcję.

BTW nie lubię jak laski mają grzywki.

ciężko będzie przywyknąć do tej grafiki i nie kłóciłbym się o wybór klas postaci jaką będziecie grali na rok przed premierą gry...
I oby dali abonament !!

ale szybko mówią po angielsku xD

Seller i ShaakTi dobrze mówią. Ja będę grał Jedi i to nie dlatego, że jestem "dzieckiem neo/TCW" Po prostu lubię Jedi i zawsze lubiłem. Czy to mnie w jakiś sposób czyni gorszym od tych co będą grać np. przemytnikami?

ShaakTi1138 - Dokładnie tak jest. Malkontenci f**k off.

Tremayne->
Każdy będzie grał tak, jak lubi, ale to nie znaczy, że jak ktoś gra inną klasą, to jest gorszy.

Dobra, skończymy to wreszcie.

Wilku->
I lepiej nie można tego wyrazić :). Po co tracić czas na czcze kłótnie.

ShaakTi1138>>> Zgadzam się.

A co macie przeciwko dzieciom? Wy też kiedyś nimi byliście i marzyliście by być Jedi.

po prostu niech każdy zagra w SW TOR ,jak się rozgrywka i klasy postaci spodobają to będzie grał a jak nie to nie będzie, proste,każdemu się nie dogodzi na tym świecie,to niemożliwe

ShaakTi1138> ja bym grał np KIMKOLWIEK kto NIE JEST force userem i to mnie czyni dorosłym ;)

Boże święty, myślicie, że jesteście tacy dorośli, bo nie będziecie grać Jedi, tylko Sithami? Uważacie, że na Jedi polecą tylko dzieciaki, tak? Zastanówcie się czasem co piszecie.

Seller> zbilansowane może będą, jak BioWare podliczy sobie kasę jaką dostaną za grę.

Co do balansu klas - ŻADEN MMO nie jest zbalansowany klasowo do końca, nawet WoWy i inne takie. Zawsze są lepsze klasy i gorsze, nawet pomimo, że wszystkie użyteczne.

No i napływ dzieciaków TCW, które chcą być dżedajami - wykluczenie takiej możliwości na wstępie ograniczy nam zepsutą krew.

Tremayne>>> Przecież klasy będą zbilansowane tak, aby każdy miał równe szanse. Żołnierz czy przemytnik będą w stanie zabić Sitha, a Agenci i łowcy będą mogli samodzielnie pokonać Jedi. Poza tym świata gry nie będziemy przemierzać sami. Będziemy mieli kompanów, którzy będą mogli nam pomóc. Podobnie jak inni gracze (niekoniecznie Jedi).

Seller> nie przesadzam, SWG po wprowadzeniu tej zmiany zmieniło się z całkiem fajnego MMO w kupę kaczego łajna. I to jest fakt niepodważalny.

Widzisz, Seller, tobie się podoba to, że możesz grać od początku dżedajem. Tak samo jak tym dzieciakom neo, których będzie 90% graczy, przez co skutecznie zniszczą klimat i rozgrywkę w tej grze.

W World of Warcraft system 'zdobywania' klasy się sprawdził, więc równie dobrze można tu zaaplikować. Odsieje leszczy i idiotów "OMG JEZDE DŻEDI!", a reszta graczy będzie tylko bardziej zadowolona.

Ostatecznie będzie tak, że w tej grze nie będzie się opłacało grać kimś innym niż Force Userem, a co jak ktoś nie chce grać Force Userem?

Tremayne>>> Przesadzasz. To że w Galaxies tak było to nie znaczy, że z TOR tak będzie.

Mnie się podoba to, że od początku mogę grac Jedi. Przecież nie każdy chce grac żołnierzem czy przemytnikiem. Bez Jedi SW to nie SW.

Seller> Ale fakt, że nagle pojawią się sami dżedaje od początku gry, zabije ją - patrz Star Wars Galaxies, w momencie, kiedy dodali możliwość grania dżedajem od początku, ta gra umarła.

Bycie Jedi w SW jest czymś prestiżowym, nie każdy mógł być. Dlatego fakt, że gracz musiałby pograć najpierw inną postacią by móc stworzyć Jedi, jest zasłużeniem na przywilej grania Jedi, a nie dyskryminacją.

No i jest kolejnym sitem przeciw dzieciom neo o/

Każdą grę zaczynam od woja, więc tu pewnie też nie zacznę, ani od Consulara, Inquisitora, ani Smugglera ;)

Tremayne >>> A czemu ci którzy chcą grać Jedi mają być dyskryminowani? W czasach TORa było wielu Jedi, więc nie ma sensu narzucać sztucznych ograniczeń. W innych MMO są magowie, kapłani czy inne postacie używające magii i są one od początku.

Poza tym Jedi to symbol SW. To tak jak byś miał grę MMO z Harrego Pottera i nie mógł zostać czarodziejem

Darth Duxx: zgadzam się z Tobą w 100%! Takie coś miało by sens, z tym levelowaniem jednej postaci, żeby móc sobie zrobić dżedaja.

ale znając życie i fakt, że tor'a robią dla dzieciaków neo, tfu, znaczy, fanów klaun wars, to pewnie tak nie zrobią :|

@Aruetiila
Ja już od zapowiedzenia gry i klas , wiedziałem , że będę grał trooperem , a trailery i coraz nowsze informacje na temat TOR'a tylko mnie w tym utwierdzają ;D

Przydomki "Darth", "Master", "Knight" powinny być nadawane postaciom władającym mocą w momencie w którym osiągną jakiś odpowiedni lvl i wykonają specjalne kur***ko questa zleconego przez jakiegoś Lorda Sith lub też Mistrza Jedi :)

Aruetiila -> łącze się z Tobą w akcji anty-neo-dzieci :) Ja robie soldiera.

Jeszcze tylko jedna ważna sprawa o której chyba jeszcze nikt nie myślał. Lucas powinien rozwiązać "problem" z imionami. Wg mnie dobrym rozwiązaniem jest nakaz nadania postaci dwuczłonowego imienia (imię + nazwisko) do tego bez przydomków "Darth", "Master" czy też "Knight", i powinna być do tego blokada lub nakaz zmiany imienia jeżeli będzie ono plagiatem z SW. Żebyśmy podczas grania nie mijali miliona Lordów Wiaderko lub Darth Maaaulów :)

Darth Krayt -> miał chyba na myśli KotORa :P ale nie jestem pewien.

Tremayne -> miejmy nadzieje że zastosują manewr z WoWa gdzie żeby odblokować Death Knight'a trzeba było osiągnąć jaki tam (dość wysoki lvl), w tym czasie mnóstwo dzieci neo już nie będzie grało bo nie podołają lub im się znudzi :)

Ta gra albo będzie wielkim hitem jakiego w świecie gier jeszcze nie było albo klapą. Mam tylko nadzieje ze to pierwsze :)

Wszystko ładnie pięknie, sądząc po grafice to może nawet mój komp to uciągnie... tylko jest jedna rzecz, która mnie niepokoi:( Mieszkam po za miastem i z netem będzie problem:( Damn:(

Ja będę grał Bounty Hunterem albo smugglerem trochę zróżnicowania. Bo jak każdy będzie lata jako Jedi to tak nudno.

Darth Krayt --> Kiedy ty wreszcie zrozumiesz, że w MMORPG (a taką grą będzie TOR) nie ma trybu Single? To jest tylko multi!!!

Aruetila--> popieram, ja będę grał przemytnikiem albo łowcą ;P

Aruetiila>>>> Masz coś do Jedi? Ja będę grał Jedi, bo ich lubię. Lubię też kobiety i twi'lekkianki. Dlatego najprawdopodobniej będę grał twi'lekkiańską negocjatorką Jedi (strzeżcie się Sithowie!)

Darth Krayt>>> To MMO tu nie ma single player

Ja chcę grać Jedi bo ich lubię!
Poza tym wszystkie klasy będą zbalansowane.
Wezmę Jedi ponieważ bardziej wolę walkę wręcz niż strzelanie z blastera.

Bastionowicze!!! Nie bierzmy Jeedi! Złoimy skórę neo-dzieciom "słabszymi" postaciami!

Pokażmy, kto tu rządzi

Oby bez abonamentu bo sobie tą grę będe musiał odpuścić ;(

Ja jednak pozostanę przy single'u ;P

No rozwija się. Rybia gęba <3

walka sralka, 90% dzieci neo weźmie dżedaja od początku i będzie nudny dżedajfest.

no to można skreślić tą grę z listy oczekiwanych o/

Mamy grywalnego Kalamarianina z dziwnym odcieniem cery i za małą głową.

Gdzie na filmiku jest PvP? Ja tam widzę drużynę bijącą kolosa. Tekstu praktycznie nie słuchałem, gapiąc się na healera, ale to co usłyszałem, było o balansie klas. :P

Oraju, ten nasz TOR jest chyba najgłośniejszą grą na E3.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.