Fandom

Kolejne informacje o Celebration V

StarWarsCelebration.com


Konwent Celebration V, który odbędzie się w dniach 12-15 sierpnia w Orange County Convention Center w Orlando na Florydzie zbliża się coraz większymi krokami. Przypominamy, że w tym roku konwent poświęcony jest w głównej mierze obchodom 30-lecia „Imperium kontratakuje”. Co chwilę przybywa nowych atrakcji oraz gości, o których możecie przeczytać poniżej:


Zadaj pytanie Lucasowi!
Największą atrakcją konwentu będzie bez wątpienia spotkanie z George’m Lucasem. Godzinny wywiad z „flanelowcem” przeprowadzi Jon Stewart, znany amerykański komik i gospodarz programu telewizyjnego „The Daily Show with Jon Stewart”. W celu urozmaicenia wywiadu fani mogą wysyłać swoje pytania, które mogą zostać zadane Lucasowi podczas spotkania. Propozycje swoich pytań można wysyłać uzupełniając formularz w tym miejscu.

Goście
Lista gości, którzy pojawią się na Florydzie zawiera już ponad 30 nazwisk. Ostatnio do tej listy dołączyli:
  • Temuera Morrison (Jango Fett, klony)
  • Mike Edmonds (Ugnaught, Logray)
  • Anthony Daniels (C-3PO)
  • Robert Watts (producent Oryginalnej Trylogii, przyrodni brat Jeremy’ego Bullocha)
Pełną listę gości można znaleźć w tym miejscu.

Galaktyczne wyznanie miłości
Wszystkie zakochane pary w specjalnie przygotowanej kapliczce, pełnej znanych i lubianych postaci z odległej galaktyki, będą mogły nieoficjalnie przypieczętować swój związek. Wszystkie ceremonie są publiczne, więc można zaprosić rodzinę, przyjaciół, fanów.. a nawet wrogów! Każdy uczestnik otrzyma specjalny podarunek upamiętniający tą szczególną chwilę. Zapisy ruszą już wkrótce na tej stronie.

Opowiedz swoją historię
Fani gwiezdnej sagi będą mieli niepowtarzalną okazję stać się częścią świata Star Wars mając swój wkład w „The Star Wars Stories Project”. Jest to projekt, który ma na celu zachęcić fanów (zarówno młodych jak i tych trochę starszych) do podzielenia się swoimi wspomnieniami, przeżyciami i anegdotami związanymi z byciem fanem Gwiezdnych Wojen. W trackie trwania imprezy fan będzie miał swoje 15 minut aby się zaprezentować. Wystarczy wypełnić tylko ten formularz a ktoś skontaktuje się z wami aby zaplanować spotkanie. Ilość miejsc jest ograniczona, więc warto się śpieszyć.

Star Wars Fan Movie Challenge Awards
W czwartkowy wieczór (12 sierpnia) zostaną wręczone nagrody dla najlepszych fanfilmów w konkursie organizowanym wspólnie przez Lucasfilm i Atom. Najważniejsza z nich to oczywiście „George Lucas Selects” wręczana twórcom filmu, który najbardziej spodobał się „stwórcy”. O fanfilmach, które zdobyły nagrody w poprzednim roku możecie przeczytać w tym miejscu.

Fani także mogą na bieżąco śledzić informacje dotyczące Celebration V na Facebooku oraz Twitterze.

Jeśli dalej jest ktoś kto zastanawia się czy warto jechać na Celebration V niech obejrzy poniższy zwiastun imprezy, który na pewno rozwieje wszystkie jego wątpliwości:Zapraszamy także do przeczytania raportów z poprzednich edycji Celebration, które można znaleźć na łamach Bastionu:
Relacja z Celebration IV
Relacja z Celebration Europe

Temat na forumTagi: Anthony Daniels (170) Celebration (405) Konwent (437) Temuera Morrison (41)

Komentarze (12)

LS -> Ja wiem, że to ująłem:) Jednak gdybym był takim twórcą jakiegoś fanowskiego filmiku i wiedziałbym, że mogę dostać nagrodę na konwencie, na którym gdzieś tam jest Lucas to bym miał już na samą myśl narobione w gacie ze szczęścia:D

Mam nadzieję, że jeszcze dojdzie wiele ciekawych atrakcji do tych, o których już wiemy.

ogór - konkurs fanfilmów odbywa się w internecie. To jest jedynie gala. Przyjemna rzecz, acz pewnie będą lepsze atrakcje ;).

Balav -> Dokładnie tak samo pomyślałem, że wybiorą te bezpieczne a nawet gdyby tak nie było to Lucas jakoś wykręci się od odpowiedzi. Co jak co, ale to tylko godzina wywiadu, mało czasu.

Co do tych atrakcji to mnie ciekawi chyba najbardziej konkurs fanfilmów:P

Wysłałem kilka pytań do GL'a, ale to zapewne tylko sztuka dla sztuki. Nie jestem nawet skłonny wyliczania prawdopodobieństwa tego, że jedno z nich zostanie zadane. Zapewne zostaną wybrane te "bezpieczne".

Drogo na bilet, drogo na wszystko. Załamałem się :{

na samolot może i by się wyskrobało, ale na gadżety zabraknie :(

wieczorem sklecę 3 pytania do Dżordża. A jak znam życie to i tak będzie lizanie się po...

trzeba mieć sporo peso ze sobą . Czas zostać prezesem PKN Orlen :)

No trochę daleko. Żałuję że nie mogę tam być. :(

Szkoda, że tak drogo i daleko. Żałuje, że mnie tam nie będzie :<. Kto jedzie z ekipy bastionowej? Ktokolwiek może chociaż?

George Lucas chciałby żebyś tam był!

Ja chcę do Ameryki. ;(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.