Książki

Premiera: "Clone Wars Gambit: Siege"

TFN

Szóstego lipca, w USA ukazała się ostatnia część pięciotomowej serii książkowej, która toczy się wokół serialu Wojny Klonów. Powieść napisała Karen Miller, która zastąpiła Karen Traviss. To ona miała wcześniej ją napisać, jednak przez napięty harmonogram pracy, musiała porzucić prace nad książką. Siege ma 401 stron, a na Amazonie można go zakupić w promocji za 10,88 $.

Zewnętrzne Rubieże, planeta Lanteeb, która nie ma strategicznego znaczenia ani żadnej politycznej władzy i jeden wielki problem: została najechana przez Sojusz Separatystów. By dowiedzieć się dlaczego, rycerze Jedi Anakin Skywalker i Obi-Wan Kenobi przybywają cichaczem na Lanteeb i przepadają.
Ukrywając swoje miecze świetlne pod zakurzonymi ubraniami, Anakin i Obi-Wan używają umiejętności Jedi by być jeden krok przed droidzią armią Loka Durda na Lanteeb. Jedi wiedzą, że porwanie naukowca dało Durdowi klucz do przerażającej bio broni. Durd wie, że Jedi są na jego planecie. Wzywają Yodę mającego uprawnienia Rady Jedi, lecz ich sygnał zostaje zagłuszony przez nową technologię Separatystów. Jest też szpieg w sercu republikańskiego rządu, koła machiny wojny zawracają. Separatyści zablokowali Lanteeb. Trwają ostatnie szlify w przygotowaniach broni mogącej niszczyć całe światy. Dwaj rycerze Jedi i ich zaufani towarzysze broni wyzwolą Lanteeb lub na zawsze poniosą bolesne konsekwencje.
Tagi: Del Rey (480) Karen Miller (31)

Komentarze (14)

O, Lok Durd powraca?

promocja ;D

Anakin ciastko ; - ).

Chyba znaleźli następczynię Karen, jej imienniczkę na dodatek. Tylko, że jak na razie nie wciska swoich mando nigdzie.

Wygląda ciekawie, napis to CW...

Znowu "nowa technologia Separatystów"? Nieeee!!!!!!

Anakin ma długie włosy ? już ?

Nie* jest TCW miało być:P Placze sie jezyk po zwycięstwie Espani:D

Panowie to jest TCW seria tylko CW:)

no i fporzo, teraz wróćmy do Fajnych rzeczy w uniwersum SW! :D

droidzia armia <3

Piąta, i oby ostatnia - m mniej tych odprysków po badziewnych TCW tym lepiej:).

najlepiej żeby już nie powstawały nowe bo Amber w przyszłym roku znowu na takie badziewie postawi a na Dziedzictwa będziemy musieli czekać do 2012

Oby tylko książki były na wyższym poziomie, niż serial, bo skojarzenia z TCW mam złe.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.