Książki

Zapowiedź "Wojen Klonów"

Amber

Na stronie wydawnictwa Amber ukazała się zapowiedź pierwszej książki związanej z serialem Wojny Klonów. Wydawnictwo jak mogliśmy zauważyć we wcześniejszych zapowiedziach, postanowiło skupić się na książkach dotyczących tego popularnego serialu i jak na razie nie będzie wydawać innych pozycji. Aktualny plan wydawniczy możecie zobaczyć pod tym adresem.

Wojny Klonów

W galaktyce szaleją Wojny Klonów. Separatyści pod wodzą hrabiego Dooku nie ustają w krucjacie przeciwko Republice. Lecz armia kanclerza Palpatine’a, złożona z żołnierzy-klonów walecznie stawia im czoło.

Anakin Skywalker walczy u boku swego Mistrza Obi-Wana Kenobiego. Na każdym kroku czyhają na nich niebezpieczeństwa, a wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy w życiu młodego Jedi pojawia się wyznaczona mu na padawankę wścibska czternastolatka.

Nie czas jednak na kwestionowanie decyzji Rady, bo trójka Jedi otrzymuje rozkaz wypełnienia niebezpiecznej misji, od której zależą losy wojny...


Książkę będziemy mogli zakupić już 17.08.2010. Napisała ją Karen Traviss, a tłumaczeniem zajęła się Anna Hikiert. Objętość powieści to 288 stron, a cena wyniesie 29,80 zł.

Temat na forum.Tagi: Amber (525) Karen Traviss (116)

Komentarze (15)

No właśnie. Powinni skończyć Dziedzictwo Mocy, a później wydawać TCW. Albo chociaż wydawać na przemian. Mało który dzieciak jest w stanie wydać miesięcznie 30 zł na książkę.

Czytałam i tak średnio mi się podobało... A poza tym, mogliby zakończyć "Dziedzictwo", skoro o tym mowa...

ogór->
Kup lepiej Bane'a, bo jest dobry :P

to dobra ksiażka i kupię ją z marszu - nie wszystko szrot co TCW ma w tytule OLO !

A ja idiota to kupiłem w HC.

Trzeba znaleźć druga prace by na wszystko starczyło:D

Szkoda.

Shedao Shai ---> A czy pan Syrzycki nie ma kłopotów ze zdrowiem. Niech mnie ktos poprawi jesli się mylę.

No fajne.

Bardzo dobra okładka.

a ja i tak kupię ;p

Olaboga, co chwile jakieś nowe książki a ja jeszcze Bane'a nie kupiłem, wstyd! Być fanem Bane'a a nie mieć dwóch ostatnich części trylogii.. :(

Fajnie... teraz zamiast wydawać porządne książki to Amber będzie tłumaczył ten tcw-owy szit, chyba się nie doczekam dwóch ostatnich numerów Dziedzictwa Mocy.

tej, a co się dzieje z Andrzejem Syrzyckim, że do grudnia nic nie tłumaczy?

powinni się skupić najpierw na wydaniu wszystkich książek z serii ,które już są rozpoczęte a dopiero potem zaczynać nowe,no ale cóż...

Pierwsze co? :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.