Spoza galaktyki

Zapowiedź "Mass Effect: Objawienie"

ISA.pl

Kolejna radosna wiadomość dla fanów Mass Effecta. Niecałe trzy tygodnie temu na polskim rynku ukazał się komiks Odkupienie, a tymczasem w dniu dzisiejszym wydawnictwo ISA zapowiedziało że ma w planach Objawienie - pierwszą z trzech książek Drew Karpyshyna osadzonych w uniwersum ME. Akcja powieści jest osadzona przed wydarzeniami z gry.

Premiera Objawienia będzie miała miejsce już niedługo - bo 23 lipca, w cenie 26,90 zł. Do dnia premiery ISA oferuje w swoim sklepie internetowym zniżkę: książkę można kupić za jedyne 21 zł.

Wszystkie rozwinięte cywilizacje w galaktyce posługują się technologią Protean, istot starożytnego gatunku, który wyginął pięćdziesiąt tysięcy lat temu. Po odkryciu tajnego składu proteańskiej technologii na Marsie w roku 2148, ludzkość wyruszyła w przestrzenie międzygwiezdne, by znaleźć miejsce dla siebie pośród innych gatunków istot inteligentnych.

Na skraju skolonizowanej części wszechświata, dowódca okrętu kosmicznego, bohater Wojny Sojuszu David Anderson bada pozostałości ściśle tajnej wojskowej placówki badawczej, dymiące zgliszcza pełne martwych ciał i pytań pozbawionych odpowiedzi. Kto zaatakował tę bazę? W jakim celu? I gdzie jest Kahlee Sanders, młoda pracownica naukowa, która w tajemniczych okolicznościach zniknęła z bazy na parę godzin przed tym, jak wszyscy jej koledzy zostali wymordowani?

Sanders jest główną podejrzaną, ale odnalezienie jej, zamiast rozwiązać problemy Andersona, przysparza mu jeszcze więcej kłopotów. W towarzystwie podstępnego agenta obcych, któremu nie może zaufać, ścigany przez zabójcę, któremu nie może uciec, Anderson, z nikłymi szansami na powodzenie odwiedza nieznane światy żeby wykryć złowrogi spisek – przez tę wiedzę będzie musiał umrzeć. A przynajmniej tak sądzą jego wrogowie.


Będzie to piąta (po trylogii Dartha Bane'a oraz Wrotach Baldura II: Tronie Bhaala) powieść Drew Karpyshyna wydana w Polsce. Nie licząc Objawienia, publikacji u nas nie doczekały się na razie dwie kolejne książki z uniwersum ME: Ascension i Retribution.Tagi: Drew Karpyshyn (90) ISA (52)

Komentarze (21)

Niedawno zacząłem czytać, bardzo mi się podoba. I też muszę przyznać że ME fascynuje mnie na równi, jeżeli nie bardziej niż SW.

Od ISY? Szok, byłem przekonany że Fabryka to wyda. Tak czy inaczej - Hooray!

"Efekt Masy" OLO :D

czytałem w oryginale, wcale bardzo dobra rozrywkowa lektura - dałbym mocne 8.2/10 kupię polską edycję

Użytkownik "Luke S" oraz wszyscy atakujący go swoimi komentarzami proszeni są o powściągliwość. W innym wypadku SB będą musiały wyciągnąć konsekwencje z tych wszystkich zaczepek.

z wyrazami szacunku
formalista Nestor
funkcjonariusz SB (od niedawna!)

wporzo, mnie też, ale Bane to Bane! :)

Shedao-> A co ja biedna poradzę, że ME bardziej mnie ostatnio kręci niż SW? Mea maxima culpa ;)

Monique za takie bluźnierstwa to Ci powinienem bana załatwić :D

Luke S -> Książki też dobre. O wiele lepsze niż to co Drew napisał dla SW ;)

riposta flippooo to jedna z lepszych rzeczy jaką ostatnio przeczytałem. Uśmiałem się :D

Luke S to znowu ty ofiaro przemysłu gumowego

Gra jest dobra, ale książki? :P

MMM Szyszunia. Wspaniale!

Hmh, w ME nie grałem, ale chyba przeczytam, bo to kawał dobrej literatury sci-fi z tego co słyszałem.

super już nie mogę się doczekać mogli by jakąś planszówke albo bitewną zrobić

miałem kupić w oryginale ale kupie polskie... jak będzie kiepskie łatwiej oddać albo wymienić :P

A już myślałem że się nie doczekam.

Odnośnie "Efektu masy"

http://www.gry-online.pl/komiks.asp?ID=49586&seria=3

;)

No nareszcie!:D

Ad. Darował bym sobie "efekt masy"

!!!!! TAAK !!!!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Spoza galaktyki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.