TWÓJ KOKPIT
0

Różne

Schaby Jabby #40

2010-07-16 19:07:48 SWExtreme

Akademickie Radio Kampus wyemituje jutro, tj. w sobotę 17 lipca, audycję „Schaby Jabby” nr 40. Transmisja programu trwać będzie standardowo od godziny 17 do godziny 18, z przerwą na serwis informacyjny. Nagranie poprowadzą Maciej Szczepański i Piotr Wojdasiewicz – redaktorzy serwisu internetowego Star Wars Extreme. Tematem nadchodzących „Schabów” będzie... ponownie gwiezdnowojenny serial aktorski. Po raz kolejny będzie solidna dawka gdybania o tym, komu bardziej może spodobać się nowy serial – starszym fanom, którzy oczekują, że poczują na nowo klimat Oryginalnej Trylogii, czy też młodszym, którzy będą mogli obejrzeć coś mniej infantylnego niż „Wojny klonów”. Standardowo będzie także o ciekawostkach i nowościach ze świata Gwiezdnych Wojen.

Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą posłuchać Akademickiego Radia Kampus na częstotliwości 97,1 FM, alternatywą jest możliwość słuchania radia przez internet za pomocą odtwarzacza mp3, wystarczy kliknąć tutaj by połączyć się z serwerem rozgłośni.

Ostatnie „Schaby Jabby” (nr 39) można znaleźć w tym miejscu na stronie Star Wars Extreme, lub w inny łatwy sposób, poprzez włączenie odtwarzacza umieszczonego po prawej stronie w menu.


Temat na forum
TAGI: Schaby Jabby (56)

KOMENTARZE (9)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..