Gry komputerowe

Nowa planeta z "The Old Republic"

SWTOR.com

Na stronie gry "The Old Republic" ukazał się opis kolejnego miejsca, które będzie można odwiedzić - Księżyca Przemytników.

Jednym z najbardziej tętniących życiem ale i niebezpiecznym miejscem jest Nar Shaddaa. W tym miejscu wszystko ma swoją cenę. Zdominowany przez czarny rynek mający coś dla każdego, księżyc stał się symbolem korupcji. Na górnych poziomach znajdują się tysiące wież ze świecącymi neonami a także unoszące się w powietrzu pałace, w których można znaleźć każdy rodzaj przyjemności. Nie ma bogatszego miejsca w całej galaktyce. Ale za tą błyszczącą fasadą znajduje się inny świat: bossowie półświatka i sekretni posłańcy załatwiają interesy, które decydują o losach planet, i choć Republika i Imperium Sithów chciałyby to zmienić, dominuje tam Kartel Huttów.

Dolne poziomy to zupełnie inny świat. Trzewia Nar Shaddaa skrywają najmroczniejsze sekrety galaktyki. W poszukiwaniu najnowszych technologii kompanie testują "ochotników" sprzedawanych przez łowców niewolników. Przestępcy i zbiegli więźniowie odnajdują się tutaj, zamknięci w anonimowych i niemożliwych do sforsowania prywatnych więzieniach. Poza Kartelem Huttów inne grupy walczą o władzę; między innymi jest Kantor, najgroźniejszy rywal Huttów. Chociaż górne poziomy są najchętniej odwiedzane, lepiej nie zapuszczać się na dół.Przed pojawieniem się tam Huttów, Nar Shaddaa było miejscem schronienia uciekinierów z rasy Evocii, którzy mieszkali wcześniej na Nal Hutta. Po wojnie domowej, która miała miejsce 300 lat temu, Nar Shaddaa zapełniła się nieszczęśnikami, których Kantor wykorzystywał do wabienia Jedi, którzy pozostali przy życiu, w pułapkę. Nie tak dawno temu, kiedy zaczęła się Wielka Wojna, przyniosła ona księżycowi duże profity, podczas gdy inne planety cierpiały. Niektóre z nich przyrzekały lojalność Imperium, niektóre Republice, jednak Huttowie, kontrolujący Shaddaa zdali sobie sprawę, że mogą być niezależni od nikogo i mogą czerpać zyski z handlu z obiema stronami konfliktu. Owa delikatna równowaga zwiększyła ryzyko robienia interesów, ale nie zmniejszyła konkurencji. Obie organizacje zaangażowały się w wojnę bez pardonu, która rozlewa się na całą galaktykę, ale jej centrum znajduje się na małym księżycu Nar Shaddaa.
Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forumTagi: The Old Republic (494)

Komentarze (21)

w 100% zgadzam się z rycem

A skąd wiesz, że już nie jest ???? :D

W roku 2020 nasz księżyc też będzie tak odpicowany.

Aldebar - Ha ha ha... także tego.

Cudowna planeta!

I to mi się podoba!

REKLAMA
zagraj w SWTOR! do każdej Nal Hutty dołączamy Nar Shaddeę GRATIS! Zamów! Zadzwoń!
/REKLAMA

Nar Shaddaa z JO z chmarą snajperów :D

Ja chcę mroczne Nar Shaddaa z KotORa II i Dark Empire <3

Nar Shaddaa! Może być ciekawie.

no proszę.. jak dali Nal Huttę to byłem pewny, że na Nar Shaddaa nie ma szans... nie spodziewałem się :) mam nadzieję że będzie arena z galaktycznymi mistrzostwami gry w pazaaka :O

Lubię To!

Hmmmmmm ... pamiętam ten świetny, przygniatający klimat planety z KotORa 2. Nie wiem, czy TOR będzie w stanie go pobić, chociaż screeny wyglądają całkiem, całkiem. Poczekam, zobaczę, zagram ...

No, teraz to rozumiem! Świetna wiadomość :D

Dawno mi już nic tak nie poprawiło humoru, jak ta wiadomość. Nar Shaddaa jest dla mnie najbardziej kultowym miejscem w odległej galaktyce.

Miła niespodzianka :)

super! dowiemy się czegoś więcej o tym księżycu <3

Właśnie, mam nadzieję że będzie Mira. Ale przyjazna to niespodzianka że będzie samo Nar Shaddaa. Przecież to będzie na większości serwerów chyba najbardziej zapełniona planeta =] Ja bym że tak powiem zamieszkał na Nar Shaddaa ;] Planetę bym opuszczał tylko dla questów i tylko jak ich się dużo nazbiera. Tak to expię się tylko tam i oczywiście gram w pazaaka.

YEEAAAHHH Nar Shaddaa! liczyłem na to. Ciekawe czy wspomną o Mirze

myślałem że już o Kantorze nic nie będzie a tu taka niespodzianka

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.