Różne

Schaby Jabby #42

SWExtreme

W sobotę w Akademickim Radiu Kampus o godzinie 17 ruszy 42. odsłona gwiezdnowojennej audycji satyrycznej „Schaby Jabby”. Program poprowadzą zahartowani redaktorzy serwisu Star Wars Extreme: Maciej Szczepański i Piotr Wojdasiewicz. W „Schabach” jak zwykle posłuchać będzie można specyficzne kawały prowadzących oraz co nieco o nowościach ze świata Gwiezdnych Wojen. Chłopaki pogadają o również robotach, zarówno tych z Sagi jak i spoza niej, oraz o ich mechanicznych częściach.

Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą posłuchać Akademickiego Radia Kampus na częstotliwości 97,1 FM, alternatywą jest możliwość słuchania radia przez internet za pomocą odtwarzacza mp3, wystarczy kliknąć tutaj by połączyć się z serwerem rozgłośni.

Ostatnie „Schaby Jabby” (nr 41) można znaleźć w tym miejscu na stronie Star Wars Extreme, lub w inny łatwy sposób, poprzez włączenie odtwarzacza umieszczonego po prawej stronie w menu.


Temat na forumTagi: Schaby Jabby (56) Star Wars Extreme (55)

Komentarze (5)

Seller, Starcast nie byl 'tego typu' ; D

Seller, nie martw się - na pewno Cię tym razem chłopaki pozdrowią;)

Schaby są nudne. Pora imperatora dużo lepsza nie mówiąc już o pierwszym tego typu przedsięwzięciu czyli StarCaście, który jest wyszkolony na maxa.

Posłucham .

Będę słuchać!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.