Fandom

Gerald Home zawita na Tricon 2010

Tricon 2010

To wyjątkowo szczęśliwy rok dla Polskiego Fandomu Star Wars, ponieważ praktycznie każdy większy konwent posiadający blok Star Wars odwiedził lub odwiedzi aktor z Gwiezdnych Wojen. Na Dniach Fantastyki była Cathy Munroe, na Avangardzie 6 Alan Rusco, na StarForce przyjedzie David Prowse. Na Tricon 2010 zawita za to Gerald Home! Jak podaje oficjalna strona konwentu:

Mamy przyjemność ogłosić, iż gościem Triconu został Gerald Home, który wystąpił w “Gwiezdnych Wojnach: Powrót Jedi” jako Mon Calamari Officer oraz Tessek-Squid Head. Gerald Home jest honorowym członkiem wielu grup fanowskich na całym świecie w tym “501st Legion” i “Rebel Legion”. Jest również honorowym ambasadorem “Star Wars Outer Rim Alliance” (“SWORA”).Gerald Home przyznawał wiele razy, że bardzo polubił nasz kraj i z chęcią wraca do Polski za każdym razem, kiedy ma taką możliwość.

Tricon 2010 to połączenie trzech dużych konwentów z tradycjami w jedną wielką imprezę. Na Tricon składają się: polski Polcon, czeski Parcon i europejski Eurocon. Konwent odbędzie się w Cieszynie, mieście leżącym na granicy polsko-czeskiej, od 26 do 29 sierpnia tego roku. Wszelkie potrzebne informacje na temat tego wielkiego eventu znajdziecie na jego oficjalnej stronie: tricon.info.Tagi: Gerald Home (13) Polcon (33) Tricon 2010 (3)

Komentarze (23)

Fani się rozbestwili, jak widzę :P Kiedyś radocha, że ktoś w ogóle przyjeżdża do Polski, teraz wielu ma konkretne wymagania.

Uwzględniając głosy "grał", "wcielił się" w ramach dyskusji proponuję ułożyć hierarchię "ważności" aktorów SW którzy byli w Polsce lub się wybierają w najbliższym czasie (potwierdzone uczestnictwo).

No tak bo Home grał z twarzą i głosem:-)

Seller -> Lubisz wnerwiać ludzi, nie?

Prowse grał, Home prędzej bym powiedział wcielił się.

Darth Alan>>> Gerald Home grał w sadze dwie postacie, a David jedną i to nie całą (bo bez głosu i twarzy).

I to ma być ta super wiadomość?
David Prowse przyjeżdża na StarForce, a ja nawet nie wiedziałem kim jest Gerald Home.

Wiedźmin to super gość- także czeka lud wesoła zabawa...

Fajnie. Coraz więcej aktorów z SW przyjeżdża do Polski. Jesteśmy na dobrej drodze!

Fajnie, że co raz częściej aktorzy z SW przyjeżdżają na polskie konwenty.

I tak mnie nie będzie. Za drogo i za daleko :P

Co by nie mówić (znowu? ileż razy można, przecież to statysta..itd) to Gerald bardzo lubi do nas przyjeżdżać i dobrze się tu bawi. Dobrze mieć takiego awaryjnego aktora na wszelki wypadek pod ręką :P

Zgadza się żadna sensacja. Miał przyjechać Chris Parsons ale z powodów osobistych w prawie ostatniej chwili odwołał swój przyjazd. Gerald został zaproszony w trybie awaryjnym. Jednakże w przeciwieństwie do Parsonsa rozmowy były krótkie, sympatyczne, rzeczowe i zakończyły się porozumieniem. Znając Home'a można mieć pewność że zaangażuje się w całość konwentu a nie tylko w swoje "punkty programu" co z resztą deklarował w korespondencji.

Żadna sensacja

Bardzo sympatyczny i miły człowiek. Więcej aktorów z Sagi powinno podchodzić do kwestii konwentów i spotkań z fanami w taki sposób, jak on.

Ohhoh, Gerald przynajmni potrafi poprawnie podpisać autograf swoim SW-owym alter ego, w przeciwieństwie do takiego np. Alana Ruscoe, który upiera się, że grał "Plokoma" :]

Jupi! To wielki zaszczyt witać go w naszym kraju ;)

No co wy opowiadacie? Akcja podejścia do wejścia w pałacu Jabby to majstersztyk aktorski. Tych ruchów się podobno w Szkole Aktorskiej w Łodzi uczą. Nie znacie się a kłapiecie głośniej niż mój kot.

Home fajny jest : D

..choc nie nagral sie duzo w SW ; p

Był na "Dagobah 2007" i niestety znów zawitał do Polski.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.