Gry komputerowe

The Old Republic Timeline #9

SWTOR.com

Dziś na stronie gry The Old Republic ukazał się kolejny timeline, prezentujący tym razem historię Wojen Mandaloriańskich.

Kiedy Mandalore Ostateczny zebrał wszystkie klany i powiększył swoją armię o Neo-Konkwistadorów, miał nadzieję, że wciągnie Zakon Jedi w otwartą walkę. Jak nakazuje tradycja, Mandalorianie chcieli zostać największą potęgą w galaktyce pokonując frakcję, którą uważali za największych rywali. Chociaż Rada odrzuciła wyzwanie, grupa pod wodzą Revana i Malaka włączyła się w walkę i wygrała wojnę. Chociaż nigdy nie zostało potwierdzone, że Sithowie mieli swój udział w Wojnach Mandaloriańskich, analiza mistrza Gnost-Durala wskazuje, że miało tam miejsce działanie Ciemnej Strony. Gorzkie zwycięstwo w Wojnach Mandaloriańskich odbiło się na Republice, a cena za nie płacona jest do tej pory...Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forumTagi: The Old Republic (494)

Komentarze (10)

świetna historia tak jak poprzednie :)

dośc ciekawy

Cudowny filmik.

Cieszę się, że TOR Timeline rozwijają i tłumaczą nasz ulubiony wczechświat...
Wojny Mandaloriańskie zainteresowały mnie.

świetne :)

Timeline 10 będzie o Kuunie, 11 o odbudowie Imperium przez Imperatora na Dromund Kaas, 12 o wielkiej wojnie nadprzestrzennej. Dalej lecimy już 7 Timeline'ów do jakichś odleeegłych czasów.

Kwarc->a ja i tak sądzę, że to nie Andeddu, a Shar Dakhan <3 ;p

Opis Timeline'a standardowo jutro na Ossusie. Byłby dzisiaj, ale zaczęli coraz później wypuszczać updaty ;/ A kiedyś były jak Teleexpress prawie zawsze koło 17.

Wielka Wojna Nadprzestrzenna się zbliża wielkimi krokami. Chociaż każdy zna moje typy na Imperatora Sithów.

ja najbardziej czekam i tak na timeline'y z odległej przeszłości: o formowaniu Republiki, odkryciu Mocy, Force Wars itd.

Timeline dobry. Nie wyjawia nic nowego. Oczywiście oprócz końcówki. Czyli następny timeline jest o Exarze Kunie. Ja to lubić. Jak tak będziemy lecieć, to zaraz dojdziemy do Wielkiej Wojny Nadprzestrzennej i poznamy ostatecznie tożsamość ostatniego lorda :)

najpierw zapowiedź Legacy - War, teraz nowy timeline... udany dzień :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.