Gry komputerowe

Nowe rasy dostępne dla gracza w "The Old Republic"

SWTOR.com

Dziś na stronie gry "The Old Republic" ujawniono kolejne rasy, dostępne dla gracza. Będą to:

- Sith czystej krwi.Gniew i wściekłość takich Lordów Sithów jak Naga Sadow czy Marka Ragnos żyje w Wojownikach, którzy dominują na polu bitwy swoją wzbudzającą grozę prezencją i agresywnymi taktykami.- Miraluka.

- Mogą oni być Rycerzami Jedi. Pochodzą z planety, na której nie ma widocznych fal światła, więc mogą widzieć swoje otoczenie przez Moc. Aby ukryć to, co pozostało z ich oczu, noszą kaptury i welony je zasłaniające. Mogą one mieć różne kolory. Miralukańscy rycerze walczą wspomagając się Mocą, prowadzącą ich miecze, by zawsze trafiały do celu.- Mirialanin.

- Jako jedna z najmądrzejszych i najbardziej tajemniczych ras w galaktyce, Mirialanie mogą zostać potężnymi Negocjatorami Jedi. Znani są ze swych tatuaży na twarzach, mających znaczenie symboliczne oraz naturalną odporność. Są też szanowani za cierpliwość i intuicję. Mirialańscy Negocjatorzy pewnie prowadzą w bój armie Republiki i ujarzmiają Moc by pokonać wrogów.

- Zabrak.

- Wśród niewolników służących Imperium jest wielu obcych mających potencjał Mocy, ale niewiele ras ma odpowiedni charakter by wstąpić w ich szeregi. Dumna rasa z niegościnnej planety, Zabrakowie, są jednymi z nielicznych, którzy są zdeterminowani i posiadają wystarczającą brutalność aby zostać Inkwizytorami. Posiadający tatuaże na twarzach i rogi, Zabrakowie polegają na sobie i są agresywni. Inkwizytorzy z tej rasy zadziwiają wrogów i swoich kolegów sprawnością w walce i niezwykłą władzą nad Mocą.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forumTagi: The Old Republic (494)

Komentarze (31)

Ja wezmę sobie Wojownika Sithów, wypatrujcie Sitha w kapturze z Trandoshanem u boku.

Sith jest ... miodzio ... chociaż chciałbym jeszcze kogoś pokroju pana Bulq.

robi się coraz lepsza gra :)

Zabrak Jedi :) niezłe...

ciekawe czy szaroburoskórzy Miralianie dyskryminują zielonoskórych.. ale faktycznie, pogrzebałem troche i nie wzięli ich z kapelusza, chociaż podobnie jak Rattatakanie, jest to chyba rasa wybrana głównie dla clone wars kids :/ jak kcem Miraluka albo Twi'lek consulara.. nigdy wcześniej nic nie pisali o systemie jedna rasa jedna klasa, wręcz przeciwnie, więc podejrzewam, że jednak będą chociaż ze dwie klasy na rasę... jest jeszcze nadzieja :)

Zdrajca rasy ...

Moja ulubiona rasa to "murzyn". Ciekawe czy będzie w tej grze?

Te dwie ostatnie rasy. Skądś je znam, ostatnia to rasa z której pochodzi Maul.

Seller->nikt nie powiedział, że poza człowiekiem każda klasa ma 1 rasę. Wręcz przeciwnie, nawet w piątkowej aktualizacji było "soon we will reveal more species". W liczbie mnogiej :)

Mariobaryla>>> Pewnie jeszcze będzie jedna rasa tylko dla żołnierza.
Szkoda, że każda z obcych ras będzie miała jedna klasę. Mam nadzieje, że nie będzie ograniczeń jeśli chodzi o płeć (jak w JA, gdzie można było być twi'lekkianką, ale twi'lekiem już nie) oraz, że dobra fabuła wynagrodzi ograniczenia.

Mirialanie: Luminara Unduli, Barrissa Offee; w źródłach ToRowych: rycerz Jedi Fortris Gall (Threat of Peace) i przemytniczka Hylo Visz (Timeline 2: The Mandalorian Blockade is Broken) :) Co do rasy Sithów przecież logiczne. Imperator, żeby odbudować Imperium trochę tych Sithów na pokładzie musiał mieć. A poza tym zgodnie z fabułą, wojownik Sithów ma wywodzić się z "wyższych sfer Imperium", więc gdzieś w tej klasie jest miejsce dla Sitha czystej krwi. Dla mnie za to wycudowaną rasą jest Miraluka -> czy na drodze ewolucji nie powinny im "zarosnąć skórą" bezużyteczne oczodoły ;p? BTW, to ja wyłupią ci oczy to jesteś człowiekiem czy Miraluką ;p? To znamy już osiem grywalnych ras, a to dopiero początek <3

Miraluki i Zabraka się spodziewałem, Sith miłe zaskoczenie i ciekawy pomysł, ale Miralianie... musiałem sprawdzać w wookieepedii o co kaman :/ tym bardziej że w oryginalnym newsie napisali "greenskined"

nice!

Teraz to mam dylemat, grać Chissem czy Sithem? Sądzę, że nie będę mogł grać Chissem Sithem? W takim razie pogram Sithem Sithem :P Może później spróbuję swoich sił jako agent Chissów ;> Co do kanonu, to ja nie widzę problemu, zgodzę sięz Aldebarem, w końcu Imperator musiał mieć kilku Sithów na pokładzie statku gdy uciekał na Dromund Kaas, więc w ciągu 300 lat mogło ich się sporo namnożyć, nieprawdaż?

A ja chcę być Sithem Jedi! xD

Nie pomyślałem,bo nie mogłem powiększyć tej fotki przez chwilę.

Fajnie, najpierw dali Chissów na Agentów, potem Sithów na Wojowników, to kim ja mam grać? Zabrakiem? Nie, nie przepadam za Maulami.

Miraluka !!!! A już myślałem, że nie będzie można nimi grać.
Szkoda, że tylko rycerzem Jedi. Miralucy jakoś bardziej pasowali na negocjatorów.
Szkoda, że będą ograniczenia jeśli chodzi o klasy. Powinni dać Miraluków i negocjatorów i rycerzy.

Mam nadzieje, ze w dodatkach naprawią ten błąd.

the fail republic moar like, am i rite?

widać, że kanon to głęboko w dupie mają o/

@Nautolan
Naprawdę nie pomyślałeś o Barrisie i Luminarze xP?

Oczywiście Zabrak na zdjęciu musiał być maulopodobny, ale cóż...

@Darth Destruktor: I ma jeszcze kościste policzki jak każdy Kissai zresztą.

Czy mi się zdaje, czy ten czystokrwisty Sith w pierwszym skrinie ma słynne "kościste brwi" Kressha?
YYYEAAAAHHHH!

Miraluka, fajnie, szkoda tylko że każda rasa jest tylko dla jednej klasy (oprócz ludzi)

@Mistrz Jedi Radek: Imperator był członkiem oryginalnego Imperium Sithów, a uciekając pod koniec Wielkiej Wojny Nadprzestrzennej na Dromund Kaas napewno miał na pokładzie swojego okrętu/okrętów osobników tej rasy (w końcu Sithowie dominowali w strukturach Imperium). Tak więc na pewno kilku-kilkudziesięciu dożyło czasów TOR.

a bym wolą klasę: Mandalorianie

Nautolan --> np. Luminara Unduli pochodziła z tej rasy.

Jednak Sithowie czystej krwi.
Co do Mirialan, czy w EU pojawili się tacy?

Ale prawdziwi Sithowie już wtedy nie istnieli.......

Sithowie? Może ktoś potwierdzić? :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.