Różne

Schaby Jabby #43

SWExtreme

Zastanawialiście się kiedykolwiek jakby wyglądał remake Gwiezdnych Wojen? Jak ktoś inny niż George Lucas, posiadający jego doświadczenie i ale zupełnie inną wizję, napisałby scenariusz Epizodu IV i dorobił do niego dalsze części oraz historie? Na ten iście pasjonujący temat pogdybają dzisiaj redaktorzy Star Wars Extreme: Łukasz Wasilewski i Piotr Wojdasiewicz w audycji „Schaby Jabby”, która zostanie wyemitowana w Akademickim Radiu Kampus o godzinie 17. Prowadzący program zainspirowani autorskim felietonem „Wskrzeszenie czy ożywienie trupa?” spróbują dokładnie zdiagnozować i przewidzieć następstwa wyzerowania uniwersum Star Wars. Nie zabraknie przykładów z innych światów, w niektórych z nich remake to już przecież norma.

Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą posłuchać Akademickiego Radia Kampus na częstotliwości 97,1 FM, alternatywą jest możliwość słuchania radia przez internet za pomocą odtwarzacza mp3, wystarczy kliknąć tutaj by połączyć się z serwerem rozgłośni.

Ostatnie „Schaby Jabby” (nr 42) można znaleźć w tym miejscu na stronie Star Wars Extreme, lub w inny łatwy sposób, poprzez włączenie odtwarzacza umieszczonego po prawej stronie w menu.


Temat na forumTagi: Schaby Jabby (56) Star Wars Extreme (55)

Komentarze (8)

Ja myślę, że już można mówić o "kompleksie Schabów" albo "kompleksie Jabby". Takie przemyślenia nasuwają mi się po zapoznaniu się z wypowiedziami niektórych użytkowników internetu.

Audycja juz dostepna:

http://sw-extreme.com/article,2279,schaby-jabby-43-07-08-2010.html

Sam Mistrz Seller do nas napisal podczas jej trwania!:D

Ale się ubawiłem. Dzięki za dzienną dawkę humoru :D :)))))))

Matek - tak jak Seller, więc się rozumieją.

Seller - nie przemęczaj się. Po co mu tłumaczysz cokolwiek ? To trol.

ADCD>>> Audycja o SW, ale słaba. Pora imperatora jest dużo lepsza. Nie mówiąc o StarCaście, który jest podcastem.

a co to??????????

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.