Gry komputerowe

Kolejny towarzysz z "The Old Republic"

SWTOR.com

Dziś na stronie gry "The Old Republic" ukazała się biografia kolejnego towarzysza, jakiego będziemy mogli zwerbować. Tym razem jest to mały astromech T7-01, którego znajdzie ten, kto zagra rycerzem Jedi.

Nieco dziwaczny w konstrukcji i uparty astromech "ochrzczony" mianem T7-01 nie został poddany czyszczeniu pamięci od początku swego uruchomienia ponad 200 lat temu. Dzięki temu posiada rozległą bazę danych, między innymi dotyczącą wszystkich misji w jakich brał udział i listę przyjaciół i wrogów jakich spotkał. Ponieważ pamięć pozostała nienaruszona, T7 posiada, o ile można tak to nazwać "prostolinijną" osobowość oraz unikalną perspektywę postrzegania galaktyki.

Nie uważa swoich właścicieli za "panów", ale bardziej za "partnerów". Przez wszystkie te lata wiernie służył senatorom, szpiegom, przemytnikom a nawet Jedi.

Mały droid postrzega siebie jako obrońcę swoich organicznych przyjaciół, z ochotą wystawia się na strzały i zawsze jest gotów "grać" bohatera, kiedy zagrożone jest niewinne życie.

Chociaż pierwotnie był zaprojektowany do pilotażu, kartografii, włamań i dokonywania napraw, w ciągu lat zdobył inne umiejętności, które mogą się przydać na polu walki. Jest kimś więcej niż tylko mechanicznym sługą - jest przyjacielem i sojusznikiem do samego końca...

Jego poprzednimi właścicielami byli m. in. senator Oodora z planety Manaan, kapitan Nico Okarr oraz mistrz Ven Zallow. Droid przetrwał zniszczenie Świątyni Jedi na Coruscant.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forumTagi: The Old Republic (494)

Komentarze (11)

Extra mechaniczny przyjaciel :D

Można było się tego spodziewać. To jeden z symbolów Starej Republiki.

Mało oryginalne...

'nie został poddany czyszczeniu pamięci od początku swego uruchomienia ponad 200 lat temu'

R2, kto pozwolił bawić ci się wehikułem czasu?!

Zaraz, każdy Jedi będzie miał takiego robocika!?

nieodłączny członek drużyny w każdym Kotorze

Extra;P

Jakby ktoś nie zauważył to ten sam droid, który był na trailerze Deceived (Ven Zallow to ten mistrz Jedi, który walczył z Malgusem). W ogóle strasznie dużo rzeczy puścili dzisiaj, trzeci akt komiksu (będzie epicka bitwa!), trailer rycerza Jedi, podklasy...

mechaniczny super bohater :)

I każdy gracz będzie mieć takiego samego robota? Tak samo się nazywającego? o_O

mechaniczny przyjaciel... hehehe dobry news dla fanek, Urth' :P

W ogóle jest dużo informacji o Jedi i trailer klasy + nowy komiks i screeny z Miraluką.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.