Komiksy

Blood of the Empire #9

SWTOR.comNa oficjalnej stronie gry „The Old Republic” SWTOR.com opublikowano w piątek dziewiątą część komiksu „Blood of the Empire”. Ten e-numer otworzył 3 akt historii o trudnej misji ucznia Sithów Teneba Kela.

Internetowy komiks „Blood of the Empire #9” znajdziecie tutaj. Scenariuszem tej mini serii „The Old Republic” zajmuje się Alexander Freed, rysunkami: Dave Ross, tusz nakłada Mark McKenna, a kolory Michael Atiyeh. Poniżej przedstawiamy opis trzeciego aktu „Blood of the Empire”:

Dzięki bólowi, cierpieniu i potędze ciemnej strony, uczeń Sithów Teneb Kel poznał straszliwą prawdę o Exar Kressh i Dzieciach Imperatora. Teraz staje przed wyzwaniem uczynienia z tej wiedzy śmiertelnej broni i pokonania wroga, który nieomal pozbawił go życia. Wraz z wojną siejącą spustoszenie w galaktyce nadchodzi decydujące starcie między Tenebem, Magotem i Exal.


Temat na forumTagi: Blood of the Empire (20) Komiks internetowy (149) The Old Republic (504)

Komentarze (12)

Renegocjacji mówimy NIE!

Mariobaryla-> wskaż mi proszę różnice między redaktorem serwisu internetowego a dziennikarzem, pierwsze lepsze źródło (Wikipedia) prawdę Ci powie, nie mówiąc o specjalistycznych lekturach, np. autorstwa dr Leszka Olszańskiego z Krakowa. A to, że news pojawia się czasem z opóźnieniem, oznacza, że osoba odpowiedzialna za jakiś temat: była zajęta, wyjechała, nie mogła tego zrobić z innych powodów. Nie ma sensu się lenistwa czy niechęci do pracy doszukiwać. Nieroby na Bastionie nie zagrzewają długo : - ).

Ossus nie jest serwisem. Zresztą kto to sprawdzi ;p Zamienisz słówko tu słówko tam i będzie cacy :) Poza tym redaktor to nie dziennikarz. Dobra ale na serio - nawet jak nie chce się skorzystać z pomocy (kopiowanie to takie brzydkie słowo), to tłumaczenie 5 linijek tekstu przez 4 dni też o czymś świadczy. Oczywiście nikogo się nie czepiam, po prostu sugeruję, że można się wesprzeć :)

Kopiowanie tłumaczeń innych serwisów jest poniżej godności dziennikarskiej.

Akt jest ostatni, a tłumaczenie szanowny Nestorze jest od piątku na Ossusie ;p

Nestor -> Dobrze wiedzieć, że Cię stać pomimo braku premii. Przyda się ta informacja w momencie, gdy będziemy renegocjowali z Wami wysokość kontraktów w październiku.

:D

Mam to gdzieś, stać mnie na to.

:D

Nestor - w tym miesiącu chyba znów dostaniesz po premii. Przypominam pkt 8 Instrukcji dla pracowników redakcji: "Redaktor obowiązany jest do zachowania tajemnicy służbowej. (...) Sprawy służbowe nie mogą być omawiane publicznie. Wypowiadanie się na temat przyczyn i skutków wydarzeń w Redakcji, bez upoważnienia bezpośredniego przełożonego, stanowi wyłącznie wypowiedź w imieniu własnym pracownika."

:D

Opóźnienie z newsem bo się nikomu nie chciało, nawet tłumaczenie trzeba było zlecić osobie "z zewnątrz". Bastion schodzi na psy.

:D

Akt trzeci. Miejmy nadzieje nie ostatni.

Spore opóźnienie z newsem, ale to nic. W końcu, po wizji Teneba, zaczyna się coś, dziać, wiemy już mniej więcej o co chodzi i ku czemu zmierza akcja. Trzeba przyznać, że Exal jest naprawdę cwana, chociaż dobrze, że Kel przestał być chłopcem na posyłki Mrocznej Rady. Będą jajca jak się Maggot postawi <3 No i zbliża się epicka bitwa ponad Korribanem. Ciekawią mnie tylko te dzieci Imperatora. Analizując wizję Teneba wychodzi na to, że to bardziej przenośnia niż biologiczne potomstwo (sic!), po prostu grono ludu różnych ras ślepo oddanych i podporządkowanych Naczelnemu Przekozakowi, ewentualnie jego uczniów. Znalazłem w sieci kolejny odcinek na jakimś niemieckim serwisie, pooglądałem obrazki, ale jako, że mój niemiecki jest taki, jakby go nie było, poczekam na kolejny odcinek spokojnie <3

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.