Komiksy

Premiera ''Legacy'' #50 w USA

DiamondComics.com

Dziś w Stanach Zjednoczonych Ameryki swoją premierę ma 50. numer serii „Legacy”. Od kilku miesięcy zapowiadano, że będzie to ostatni zeszyt tej kultowej serii, która w kraju nad Wisłą wydawana jest pod nazwą „Dziedzictwo”. Nie jest to jednak typowe zakończenie, gdyż na horyzoncie pojawiła się mini seria „Legacy – War”, która będzie ostatecznym zwieńczeniem przygód Cade’a Skywalkera i rozwiązaniem konfliktu Sithów z resztą Galaktyki. Więcej o „Legacy – War” dowiecie się z tego newsa, w którym znajduje się tłumaczenie wywiadu z twórcami „Dziedzictwa”. Tym samym pojawił się problem z numeracją komiksów, ponieważ Dark Horse utrzymuje, że „Legacy” #50 to ostatni numer serii, a „Legacy – War” będzie mógł czytać każdy, nawet ten kto wcześniej nie miał styczności z „Dziedzictwem”. Wszystko okaże się już za parę miesięcy, kiedy pojawią się oficjalne zapowiedz komiksów Star Wars na grudzień – w tym miesiącu zadebiutuje bowiem „Legacy – War” a nasze problemy numerologiczno-przynależnościowe zostaną rozwiązane.

Legacy #50: Extremes # 3(3)

Galaktyka balansuje na krawędzi nowej przyszłości, gdzie wszyscy walczą o przyczółek, nie mówiąc już nawet o własnym życiu. Galaktyka, która wyłania się z tej chaotycznej bitwy może skończyć bez Skywalkera dźwigającego dziedzictwo, na którym tak wielu polegało … Ostatni odcinek! Sithowie przeciwko Sithom! Jedi przeciw Sithom! Imperialni przeciwko Sithom! Cade Skywalker przeciw Sithom! To totalna wojna!
Finał cyklu Legacy.
Scenariusz John Ostrander, rysunki i okładka Jan Duursema, tusz Dan Parsons, kolory Brand Anderson, okładka Sean Cooke.
Cena 2,99$, 40 stron.


Temat na forumTagi: Dark Horse Comics (790) Dziedzictwo (Legacy) (238)

Komentarze (14)

Cena znośna. Będzie ciekawie.

/subject: własne zdanie | Mistrz Seller: denied

Mistrzu Sellerze, właśnie odebrałem ci prawo do własnego zdania.

ogór, Vos >>> Każdy ma prawo wyrażać własne zdanie.
Wielki_Admirał_GiladPellaeon >>> W Polsce będzie gdzieś w 2012 roku.

[*]

oj szkoda :( tyle wątków pobocznych stworzono,że by spokojnie chyba starczyło na kolejne 50 numerów. No cóż. Za to teraz poza mini seriami typu- Boba i Karmazynowe Imperium i Legacy-War to od grudnia panować będą komiksy Tor'owe bo i Errant też jakoś o to zahacza. Lipa:/ Pozostaje czekać tylko na powrót Dark Times'ów które i tak wychodzą tak rzadko:/

Legacy. [*]
Seller, błagam Cię, nie pisz tu.

nie wytrzymałem i oczywiście wyczytałem spoilery w necie :P otwarte zakończenie. można rzec, wprowadzenie do Legacy - War.

Zawczasu zbanuję Sellera, żeby nie komentował tego newsa..

/ban Mistrz Seller


Cóż, powoli w czytaniu zbliżam się do 50 numeru, więc gdy zostanie mi on "dostarczony" do domu akurat zdążę być na bieżąco:)

Rzekłbym, że z czasem się rozkręciła - w przeciwieństwie do KOTORa, którego zakończenie mnie srogo zawiodło.

flippooo -> seria nie jest zła, ale ja po prostu nie lubię tego okresu.

Legacy to jak na razie najlepsza seria w historii razem z Republic

bez przesady Legacy takie złe nie było

koniec dziadostwa jest bliski! <3

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.