Różne

Schaby Jabby #46

SWExtreme

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się czy Gwiezdne Wojny są bardziej fantasy czy bardziej since-fiction, to nie możecie przepuścić okazji posłuchania dyskusji dwóch wybitnych specjalistów na ten temat. Piotr Wojdasiewicz i Łukasz Wasilewski, bo o nich mowa, będący redaktorami serwisu Star Wars Extreme, podumają na ten frapujący temat w jutrzejszych (sobotnich) „Schabach Jabby”. Będzie to 46. odsłona tej gwiezdnowojennej audycji emitowanej na antenie Akademickiego Radia Kampus. Program będzie można odsłuchać na żywo o godzinie 17, audycja ta trwa godzinę – z przerwą na krótki serwis informacyjny. Piotrek i Łukasz omówią również nowości ze świata Star Wars, a także zwyczajowo pozdrowią swoich najzagorzalszych fanów i antyfanów.

Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą posłuchać Akademickiego Radia Kampus na częstotliwości 97,1 FM, alternatywą jest możliwość słuchania radia przez internet za pomocą odtwarzacza mp3, wystarczy kliknąć tutaj by połączyć się z serwerem rozgłośni.

Ostatnie „Schaby Jabby” (nr 45) można znaleźć w tym miejscu na stronie Star Wars Extreme, lub w inny łatwy sposób, poprzez włączenie odtwarzacza umieszczonego po prawej stronie w menu.


Temat na forumTagi: Schaby Jabby (56) Star Wars Extreme (55)

Komentarze (5)

Najnowsze Schaby juz dostepne:

http://sw-extreme.com/article,2347,schaby-jabby-46-21-08-2010.html

Schaby Jabby to fajna audycja.

SW to połączenie s.f. i fantasy. Podobnie jak Farscape (w Polsce znany pod debilnym tytułem Ucieczka w kosmos)

kiedy tworzyłam prezentację maturalną podpięłam SW pod filmy science-fiction. ale warto posłucham co o tym sądzą panowie prowadzący :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.