Różne

Schaby Jabby #47

SWExtreme

Niektórzy narzekają, że w gwiezdnowojennej audycji Akademickiego Radia Kampus pod tytułem „Schaby Jabby” często odchodzi się od tematu Gwiezdnych Wojen. Dzisiaj słuchacze programu, którzy popierają tą teorię, będą bardzo blisko prawdy. Bowiem w „Schabach Jabby” numer 47, które o godzinie 17 wyemituje na swojej antenie Akademickie Radio Kampus, mowa będzie przede wszystkim o zamiłowaniu ludzi do fantastyki i science-fiction. Redaktorzy portalu Star Wars Extreme: Maciej Szczepański i Łukasz Wasilewski zastanowią się wspólnie jak to jest, że te nurty mogą ludzi równie mocno przyciągać, co odpychać. W zapowiedzi audycji nie ma ani słowa o Star Wars, toż to istny chleb powszedni dla wiecznych malkontentów. W programie spodziewać się należy ścisłego nawiązania do wątków poruszonych w poprzednich „Schabach” (link do nich znajdziecie poniżej).

Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą posłuchać Akademickiego Radia Kampus na częstotliwości 97,1 FM, alternatywą jest możliwość słuchania radia przez internet za pomocą odtwarzacza mp3, wystarczy kliknąć tutaj by połączyć się z serwerem rozgłośni.

Ostatnie „Schaby Jabby” (nr 46) można znaleźć w tym miejscu na stronie Star Wars Extreme, lub w inny łatwy sposób, poprzez włączenie odtwarzacza umieszczonego po prawej stronie w menu.


Temat na forumTagi: Schaby Jabby (56) Star Wars Extreme (55)

Komentarze (1)

Wybrałem ten temat (fantastyka i science-fiction) na moją prezentacje maturalną i 100%, więc kocham ten temat.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.