Gry komputerowe

Kolejna planeta z "The Old Republic"

SWTOR.com

W piątek na stronie gry "The Old Republic" ukazał się opis kolejnej planety - Korelii.

Będąca członkiem założycielskim Republiki, Korelia jest jednym z najbardziej znanych centrów biznesowych w galaktyce, mającym ogromne znaczenie strategiczne. Poza tym, że jest ośrodkiem galaktycznych korporacji i jej przedstawiciele mają głos w Senacie, planeta jest miejscem urodzenia wielu przywódców ekonomicznych, politycznych i wojskowych. Podczas gdy Coruscant jest symbolem tradycji i potęgi Republiki, Korelia jest świadectwem pomysłowości Republiki a także szacunki dla osobistej i ekonomicznej wolności obywateli.

Stolica, Coronet City, jest modelowym przykładem wkomponowania się przemysłu z estetyką środowiska naturalnego. Aby zachować piękno i indywidualność swojego świata, Korelianie chronią duże połacie parku w centrum miasta. Jednak pod tą fasadą kryje się atmosfera podejrzeń i korupcji. Wpływy korporacji zawsze napędzały koreliańską politykę, a wielu mieszkanców akceptuje to jako konieczność, która daje w zamian wolność i ekonomiczną prosperity.

Mimo tego, że akceptują nieprecyzyjny system, Korelianie są znani z lojalności w stosunku do Republiki. Dlatego też pojawiające się plotki o wpływach Imperium na lokalny rząd były ignorowane aż do teraz. Nic nie zostało potwierdzone przez wiarygodne źródła, ale oficjalne linie komunikacyjne między Korelią a resztą Republiki zostały w nagły i tajemniczy sposób wyłączone.

Filmy i zdjęcia holograficzne pokazują zniszczenie Coronet City, i chociaż nie potwierdzono, że był to akt terroru, niektórzy obawiają się że sprawa może być poważniejsza niż się wydaje. Jakiekolwiek okoliczności by nie wystąpiły, duch Korelian nie upada, ludzie wierzą, że przetrwają i że Republika pomoże ocalić planetę tak ważną dla swojego przemysłu i kultury.
Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forumTagi: The Old Republic (494)

Komentarze (12)

Ja gdybym w to grał normalnie bym "mieszkał" na Nar Shadaa albo Korelii. Latał poza planetę tylko dla questów...

@rob8: 'ta firma' nazywa się BioWare i musi jakoś zachęcać ludzi do kupna swojego produktu, tak aby zwróciły się koszty produkty i otrzymała nadwyżkę, zwaną zyskiem. mam nadzieję, że pokrótce objaśniłem ci ogólne zasady ekonomii i marketingu :P n00b!

Ta planeta jest trochę podobna do złomowiska. Dzięki temu ma swój urok.

To już wiadomo gdzie będzie największy tłok, gdy inne planety będą puste ;D

Może ta firma The Old Republic zamiast wciąż robić zwiastuny zaczęłaby się zajmować grą.

już się nie mogę doczekać misji na Korelii :)

podobno najdroższa gra zrobiona przez EA, to i pewnie jednocześnie gdziekolwiek i kiedykolwiek :P kiedyś słyszałem plotki, że ma być 16 planet, ale chyba dadzą więcej, bo na razie trochę nierówne proporcje - stawiam na Yavin 4, Dantooine, jakieś planety z dżungla/lasem, jakieś planety Sithów (good call Bart) i może jakaś wodna planeta, chociaż prędzej Dac niż Manaan.. Korelia super i chyba zamyka rozdział planet miast

Jest jedno ale. Ta gra pochłonie całą pojemność na dysku. 50 gb nie wystarcza chyba :)

Widać, że TOR jest robiony z niesamowitym rozmachem, pewnie musiało to pochłonąć ponad 100 milionów $. Z każdą wiadomością o grze uświadamiam sobie, że to będzie raj dla fana SW :) Będę musiał zwiedzić każdy zakątek oddanego nam do dyspozycji świata.

Jak chyba DH zauważył mamy ujawnione 15 planet:
5 dla Republiki
2 Neutralne
6 Niepodległych (w tym Hoth "bez rządu" :P)
i tylko 2 dla Sithów.

Ciekawe

Pięknie zrobiona i jeszcze taka historyczna.. Czuję, że będzie popularna :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.