TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Cyber Falkon – przegląd informacji

2010-09-14 21:09:24 falkon.konwent.pl

W dniach 11-14 listopada w Lublinie odbędzie się konwent Cyber Falkon. Mimo, że do rozpoczęcia zostało jeszcze prawie dwa miesiące mamy dla was nową porcje informacji dotyczących tego wydarzenia. Jeśli jeszcze nie wiecie czym jest Falkon to zachęcamy do zapoznania się jednym z wcześniejszych newsów, gdzie podawaliśmy pierwsze informacje na temat konwentu.

Na stronie konwentu znajduje się forum, na którym można podyskutować na temat zbliżającego się konwentu. Na Cyber Forum organizatorzy będą zamieszczać przedpremierowe newsy, zapowiedzi, plotki i konkursy.


Dzięki specjalnemu formularzowi chętne osoby mogą zgłaszać propozycje swoich prelekcji, które chcieliby wygłosić podczas tegorocznego Falkonu. Formularz można znaleźć w tym miejscu. Ponadto organizatorzy uruchomili specjalne formularze, w których można zadać pytanie organizatorom lub zgłosić swoją pomoc.

Lista gości, którzy pojawią się w tym roku jest imponująca a organizatorzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Falkon w tym roku odwiedzą: Andrzej Pilipiuk, Andrzej Zimniak, Anna Brzezińska, Dariusz Domagalski, Jacek Komuda, Jarosław Grzędowicz, Magda Kozak, Maja Lidia Kossakowska, Marek Huberath, Michał Studniarek, Milena Wójtowicz, Rafał Dębski, Rafał Kosik, Rafał Orkan, Stefan Darda, Tomasz Kołodziejczak, Wojciech Siudmak.

Falkon po raz trzeci będzie gościł uroczystą galę nagrody literackiej im. Jerzego Żuławskiego, która odbędzie się 13 listopada wieczorem w auli Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. W trakcie gali zostaną wręczone statuetki wyróżnionym twórcom, po której odbędzie się dyskusja z udziałem laureatów oraz członków jury nagrody. Całość uświetnią występy artystyczne: koncert i przedstawienie teatralne. Więcej o nagrodzie dowiecie się ze strony: http://zulawski.nast.pl/


„Horyzonty Wyobraźni”
Miło nam poinformować, że podczas Cyber Falkonu 2010 będzie miała miejsce uroczysta gala konkursu literackiego „Horyzonty Wyobraźni”. Odbędzie się ona o godzinie 16 w sobotę, 13 listopada, oczywiście w Lublinie.

„Horyzonty Wyobraźni" to druga edycja konkursu literackiego dla młodych twórców “Horyzonty Wyobraźni”, organizowanego przez kwartalnik fantastyczno-kryminalny Qfant. Corocznym owocem konkursu jest zbiór opowiadań, wydany pod patronatem kwartalnika Qfant, wydawnictwa Radwan oraz społeczności internetowej, reprezentowanej przez znane portale literackie.

Ceremonię ogłoszenia wyników i wręczenia nagród zwieńczy panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych pisarzy (swój udział potwierdzili: Andrzej Pilipiuk, Stefan Darda, Jacek Skowroński).Konkurs plastyczny
Zapraszamy do wzięcia udziału w KONKURSIE PLASTYCZNYM. Możecie w nim wygrać atrakcyjne nagrody: wejściówki na Cyber Falkon 2010, książki, czasopisma, jak również obecność swoich prac na stronie internetowej konwentu oraz w materiałach konwentowych Cyber Falkonu 2010. Na najlepszych czekają więc nagrody oraz nieśmiertelna sława!

Warunki są proste.

Czekamy na prace plastyczne utrzymane w klimacie CYBERPUNK, nawiązujące do tegorocznej konwencji Cyber Falkonu 2010. Macie tutaj całkowicie wolną rękę, a jedyną granicą pozostaje Wasza wyobraźnia.

Technika jest dowolna! Możecie nadesłać dowolną ilość prac!

Prosimy o przesyłanie prac w postaci elektronicznej na adres badowski.krzysztof@gmail.com do dnia 10 października. Wysłane przez Was rysunki mają szansę pojawić się nie tylko na stronie internetowej Cyber Falkonu 2010, ale również w materiałach konwentowych, dzięki czemu wszyscy będą mogli podziwiać owoce Waszej pracy. Życzymy powodzenia!Oddaj swoją krew!
Każdy, kto w okresie 1 września 2010 r. – 31 października 2010 r. odda krew w dowolnym punkcie krwiodawstwa na terenie całego kraju i okaże przy akredytacji książeczkę Honorowego Dawcy Krwi, gdzie będzie ten fakt odnotowany, otrzyma zniżkę przy wejściu na Cyber Falkon 2010 (przy opłacie od czwartku na cały konwent) w wysokości 50%. Oznacza to, że koszt wejściówki dla krwiodawcy wyniesie tylko 20 zł!

Widzicie, że naprawdę warto. W ten sposób pomagając sobie, pomagacie innym.


Podstawowe informacje o krwiodawstwie możecie znaleźć pod linkami: tutaj, tutaj oraz tutaj


Zachęcamy również do zapoznania się z bastionowymi relacjami z wcześniejszych edycji Falkonu:
Temat na forum.
TAGI: Cyber Falkon (2) Konwent (438) Lublin (87)

KOMENTARZE (1)

  • Rycu2010-09-15 19:46:47

    Jak kupie sobie GPS to przyjadę.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..