Twórczość fanów

Rise of the Rebellion – Odcinek #3

RiseOfTheRebellion.com


W sieci pojawił się trzeci odcinek tureckiego fanfilmu „Rise of the Rebellion”, który nazywa się „Another Happy Landing”. O tym projekcie informowaliśmy już was w tym miejscu.

Oto krótki opis „Rise of the Rebellion”:

„Nowopowstały Sojusz Rebeliantów ma możliwość zebrania materiałów i informacji o "ostatecznej broni" Imperatora. W międzyczasie, resztki Jedi ukrywających się w Zewnętrznych Rubieżach mają nadzieję, że nie dosięgną ich gniew Imperatora. Dwóch rebelianckich szpiegów podróżuje z wiernymi przyjaciółmi na planetę okupowaną przez Imperium, gdzie spotykają nowych sprzymierzeńców, obce istoty i maszyny zła”

Planowanych jest sześć krótkich odcinków trwających od 6 do 10 minut, które będą pojawiać się co miesiąc na stronie twórców. Poniżej prezentujemy wam najnowszy odcinek, dwa pierwsze możecie obejrzeć w tym miejscu lub na stronie twórców.


Odcinek 3 – Another Happy Landing


Strona na Facebooku
Teaser na YouTubeTagi: Fan Film (234) Rise of the Rebellion (3)

Komentarze (6)

Ale choć coś jest. Sami spróbujcie, ja zagram Ewoka ;D

Ten las wygląda jak Sherwood! Gra aktorska tych ludzi jest beznadziejna...

Lepsze niż originalne SW:D

Tureckie Gwiezdne Wojny FTW!

Po słabo zrealizowanej, ale epickiej bitwie, mamy mierne efekty i jeszcze gorsze aktorstwo. W następnej części pojawi się zapewne Sith z lasu. Może, gdyby było to realizowane po turecku, aktorów stać by było na odrobinę więcej emocji...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.