Wojny Klonów

Wywiad z Tasią Valenzą

Starwars.com

W związku z premierą najnowszych odcinków "Wojen klonów" Oficjalna strona przedstawiła nam wywiad z Tasią Valenzą - odtwórczynią roli Shaak Ti. Rozmowa w języku angielskim dostępna jest w tym miejscu.

Aktorka ta jest znana z roli Dottie Thorton z amerykańskiej opery mydlanej "All My Children"; grała też Aurrę Sing w "Galactic Battlegrounds" i Poison Ivy w grze "Batman: Arkham Asylum". Zobaczyć ją można również w "Drużynie A", "Cheers" i "Star Treku: Natępnym pokoleniu".

Wywiad przeprowadził Pete Vilmur.

Jak się czujesz po dostąpieniu do klubu aktorów dubbingujących Rycerzy Jedi w "Wojnach klonów"?

Jako aktorka - zwyczajna i dubbingowa - czuję, że jest to mój ulubiony rodzaj pracy, ponieważ mogę być jednocześnie w obu tych światach. To dar. Dostałam wspaniałą rolę, ale nie muszę czekać wielu godzin w charakteryzatorni, co byłoby konieczne, by stać się Shaak Ti. Zwykle nagrywam w garderobie, ale w tym wypadku to Shaak wyszła z niej, by podłożyć swój głos razem z innymi w studiu.

Nagrywasz w garderobie?

Robię to, ponieważ buty i ubrania świetnie wyciszają dźwięk. Mam dużą garderobę, więc jedna ściana jest przeznaczona na studio, a reszta na ciuszki. Dobrą stroną tego wszystkiego jest to, że mogę pomiędzy kolejnymi zadaniami poukładać buty.

Czy zdajesz sobie sprawę, że jest w "Zemście Sithów" scena, w której Shaak Ti zostaje zamordowana przez generała Grievousa?

Nie miałam o tym pojęcia! Jakie szczęście, że mogłam ją "ożywić".

Jakie wskazówki dostałaś odnośnie swojej postaci?

Że jest bardzo spokojna, tłumi emocje i że ma hiszpański akcent. Scenarzyści napisali, że ma mieć hiszpański akcent, może z nutką brazylijskiego. Z całą pewnością chcieli dodać do niej ten latynoamerykański smaczek - chyba chcieli, by była nieco egzotyczna. Ma spokojną i niezachwianą naturę. Ona nie musi się popisywać - sama jej obecność wystarczy.

Czy zobaczymy więcej Shaak Ti w sezonie trzecim?

Mam taką nadzieję!

Wreszcie, widziałem, że grałaś w jednym odcinku "Drużyny A" postać o imieniu Bonita - to kto jest groźniejszy, Asajj Ventress, czy B.A. Baracus?

Stawiam zdecydowanie na Asajj. Jest po prostu niesamowicie przerażająca.

Dodatkowo, IGN opublikował rozmowę z Lucasem, Filonim, Eckstein i Lanterem. Wideo możecie zobaczyć poniżej, a także przeczytać co ciekawego można się z niego dowiedzieć.  • Savage Opress (Spoiler):będzie żył na Darthomirze, gdzie kobiety i mężczyźni rywalizują ze sobą.(Koniec Spoilera)

  • Będą pewne nawiązania do Starej Trylogii w związku z Ahsoką.

  • Dowiemy się, czy klony były "programowane" - a jeśli tak, to w jaki sposób.

  • Lucas wspomniał, że być może powstanie sezon szósty.


Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Tasia Valenza (1) The Clone Wars (1254)

Komentarze (8)

Sześć sezonów. Ciekawe co teraz wykombinują. Nie wiem ale zaczyna mi to się coraz mniej podobać.

zamrozili się, hehe

Wielka rywalizacja między kobietami a facetami na Dathomirze? Ciekawe co się z tymi facetami stało do czasów FoC? Wyparowali, poszli na układy z Imperium?

Carth Onasi> Dokladnie, wszyscy wiemy ze w tej scenie ginie Ahsoka, nie Shaak xD
(Uprzedzajac uswiadamiajace komenty, wiem o co Carthowi chodzilo.)

Pała dla osoby przeprowadzającej wywiad za znajomość "Zemsty Sithów".

6 sezonów, świetna wiadomość :) ładną kasę muszą kosić na tym serialu

Sześć sezonów? Cóż, nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka to jasne, ale odnoszę pewne wrażenie, że każdy kolejna seria TCW oddalać nas będzie od serialu aktorskiego.

Szósty sezon ;O
Widać $$$ spływają do kieszeni Lucasa.
Nie ma to jak doić wszystkich do końca ;/

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.