Twórczość fanów

"A Light in The Darkness" – część I

/Film

"A Light in The Darkness" to fanfilm stworzony z miłości do filmu oraz Gwiezdnych Wojen. Jego trailer został finalistą konkursu na najlepszy fanfilm 2010 roku zorganizowany przez AtomFilms, którego finał miał miejsce podczas konwentu Celebration V.

Kilka słów o fabule:

„Akcja rozgrywa się 1 rok przed Bitwą o Yavin na małej planecie w Zewnętrznych Rubieżach. Młody chłopak jest świadkiem jak oddział klonów zabija rycerza Jedi, który wyzwolił kopalnię. Wiele lat później zostaje członkiem małej grupy powstańców, którzy nie godzą się na rządy Imperium na ich planecie. Ich planem jest zwrócenie uwagi nowo powstałego Sojuszu Rebeliantów na siebie. Za pomocą miecza świetlnego, należącego do zamordowanego Jedi, grupka buntowników zamierza wywołać zamieszki w miejscowym garnizonie i obalić despotycznego gubernatora. Po jakimś czasie ludzie zaczynają mówić o duchu Jedi, który powrócił a ich ciche ataki rodzą legendy i zwracają uwagę na ten zapomniany przez wszystkich zakątek galaktyki. Ale kto przybędzie pierwszy – Imperium czy Rebelia?”

Pierwszą część "A Light in The Darkness" możecie obejrzeć poniżej lub na stronie twórców w tym miejscu. Część druga jest obecnie postprodukcji a ukazać ma się jeszcze w tym roku.Strona twórców "A Light In The Darkness"
Profil na Facebooku
Konto na TwitterzeTagi: A Light in The Darkness (2) Fan Film (234)

Komentarze (32)

mam nadzieję że kiedyś spotkamy się w realu i odbędziemy pasjonującą rozmowę :)

Wilku, a w którym momencie powiedziałem, że ciebie znam, a tym bardziej, jaką jesteś osobą? Co do tego ilu masz znajomych, to była ironiczna przenośnia, która miała obnażyć twoje przesadne uogólnienie, że skoro twoim znajomym się nie podoba, to, co robi GL, to wszyscy tak uważają. I tutaj się właśnie mylisz i to bardzo, czego przykładem jest sukces komercyjny NT i TCW, który jest absolutnie bezdyskusyjny. Oczywiście masz prawo do własnej opinii na temat NT i TCW, jednak nie możesz tego uogólniać, jako prawdy absolutnej, podpierając się, jako argument opinią paru znajomych, a reszta świata, to, co nic nie znaczy, to, że te produkcje odniosły sukces niemal na każdym kontynencie, to nic? Otóż sukces komercyjny na skalę świata, to znaczy i to bardzo dużo, czego właśnie Titanic jest znakomitym przykładem będąc do premiery Avatara numer jeden na świecie. Czy miliard Chińczyków może się mylić? Nigdy! Wyrażaj opinię we własnym imieniu i po kłopocie.

Twierdzisz, że jesteś fanem z wieloletnim stażem, a nie pomyślałeś, że może NT i TCW ci nie przypadły do gustu, bo od czasu ST przybyło ci paręnaście lat i w między czasie zmieniły ci się priorytety, oraz postrzeganie świta, innymi słowy dorosłeś. Masz wielki sentyment, do czasów dzieciństwa, dlatego też ST wzbudza w tobie nadal duże emocje, natomiast NT i TCW już nie koniecznie. Jesteś dorosły, a pomyślałeś o nowych pokoleniach dzieci, które też chcą mieć swoje Starłorsy. Im NT i TCW bardzo się podoba, czego światowy sukces jest dowodem. Czasem nie można być egoistom.

Widzisz, ja mam już skończone 40 lat i SW znam od pierwszej kinowej premiery ANH, na której byłem, czyli 31 lat temu, ale mimo to potrafię się cieszyć SW do dzisiaj bez względu, z jakiego okresu są filmy, czy serial. Jestem fanem nie po to by marudzić, tylko po to by mieć z tego frajdę i tego się trzymam. Nie szukam dziury w całym, bo w życiu są większe problemy do rozwiązania, niż marudzenie, że GL zrobił tak, a nie tak. Dogodzić wszystkim się nie da.


Mówisz, że nie obrażasz ludzi, a tekst o łykaniu wszystkiego, to niby, co miało znaczyć? Że, co jestem jajogłowy i nie potrafię odróżnić dobrych produkcji od złych, a poczym, to wnosisz? Mówisz, że SW to twoja życiowa pasja od lat i że dużo wiesz, a skąd wiesz ile ja wiem i jaki mam stosunek do SW nie wliczając w to informacji z mojego profilu na Bastionie? W którym momencie cię obraziłem, bo, w którym ty już wiemy?

Produkt czekolado podobny nigdy nie będzie lepszy od czekolady, choćby z prostego powodu, że naśladuje smak tej właściwej, od co.

Wiedza i nauka, to też również moja pasja, jak chcesz o tym merytorycznie porozmawiać, to jestem do usług.

Po co nam Lucas i jego serial skoro mamy fanów?

nie znasz mnie to skąd wiesz jaką osoba jestem i ile mam znajomych ? Jesteś wszechwiedzącym guru ? żałosne.To że Nowa Trylogia czy TCW odniosły komercyjny sukces to nic nie znaczy ,Titanic tez odniósł.Nowe Star Wars obniżyły swoja jakość.Powtarzam, to nie tylko jest moja opinia.Masz prawo mieć inne zdanie to normalne w cywilizowanym świecie. Do powiedzenia w Gwiezdnych Wojnach mam bardzo dużo,to moja największa pasja życiowa od lat i w innych tematach także bo żyje na tym świecie już ponad 30 lat i wiedza to dla mnie podstawa. O ile mi wiadomo Ty też masz ponad 30eści.Ja w odróżnieniu od Ciebie nie obrażam ludzi i nie wypowiadam się na temat ich życia skoro ich nie znam. Czas dorosnąć panie Darth GROM.

Wilku, to smutne, że masz tak mało znajomych, bo faktem jest, że wszystkie filmy SW odniosły komercyjny sukces bez precedensu z TCW włącznie, o gustach oczywiście się nie dyskutuje, ale fakt pozostaje faktem.

Widzisz, gdybym łykał wszystko bezkrytycznie, to twoją opinię też bym łyknął z przymlaskiem nawet, mimo, że sztampowa i stronnicza jest, jak okiem sięgnąć. Jednak chwasty oddzielam od dobrych plonów, a twoja wypowiedz, to taki chwast, ani śmieszna, ani twórcza od popitolić każdy może, no niby tak, tylko, z jakim skutkiem.

Natomiast używanie argumentu, że ktoś łyka wszystko bezkrytycznie, to typowa onetowa wyświechtana populistyczna gadka mająca na celu ośmieszyć posiadanie przez inną osobę własnego zdania. Jednak obnażająca tak naprawdę tego, który używa takiej formy, gdyż wykazuje, że niewiele ma do powiedzenia, co paradoksalnie ją ośmiesza, więc mogę ci tylko odrzec Lol. I ponownie zacytować:

"Wilku rozumiem GL niszczy twój kanon, no bez jaj. GL teraz robi na odwal, znaczy nie zgodny z twoim widzimisie." Aha

to nie moje widzimisie tylko smutny fakt i wszyscy ludzie których znam tez tak uważają. A że Ty łykasz wszystko bezkrytycznie to już Twój wybór

Ogór i miałbym cię zawieść? Nigdy.

Wilku rozumiem GL niszczy twój kanon, no bez jaj. GL teraz robi na odwal, znaczy nie zgodny z twoim widzimisie.

-->Darth Grom nie jestem uprzedzony do Lucasa ale do rzeczy które wyczynia,chociażby motyw z postacią Jar-Jara itp. Kiedyś umiał wszystko porządnie zrobić patrząc na Starą Trylogię,a teraz robi wszystko na odwal. Kiedyś ciągle marudził że ma już dość reżyserowania i Star Wars. Jak sam jest wypalony to lepiej by przekazał pałeczkę komuś innemu a sam niech zbiera profity i wylegiwuje się na Bahamach.To tyle na ten temat

GROM -> no w końcu.. już się bałem, że nie skomentujesz ;p

Filmik fajny, ale twierdzenie, że jest lepszy od oryginału, czy TCW jest dużym nadużyciem. Wilku, możesz być uprzedzony do GL, ale bez przesady, bo równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że produkt czekolado podobny, ma lepszy smak niż prawdziwa czekolada, no na pewno nie dla mnie.

Lucas powinien się od nich uczyć,super film :)

Powinni to nadawać zamiast TCW.

Bardzo obiecujący projekt .
I jaka miodna grafika !

Niezłe, czekam z niecierpliwością na następne

Zaczepista, wypaśna robota! ;) Genialne efekty, b. dobre aktorstwo... no po prostu cud-miód! Do tego oryginalna muzyka, a nie ponowne wałkowanie Williamsa. Czekam na więcej!

przerwać w takim momencie? czekam na resztę!

genialne

Dobre, widziałam już :). Ciekawe, kiedy będzie reszta.

Świetne, czekam na więcej <3

Hmmm ... widzę więc, że Dragon Ball Z Abridged nie będzie jedyną fanowską produkcją, którą będę śledził.

dobre efekty jak na fanfilm, ale przede wszystkim świetne aktorstwo (biorąc pod uwagę drewniane dialogi w większości podobnych produkcji). oby więcej takich inicjatyw! czekam na następny odcinek.

Przednie :)

O.o, nie widzę wypowiedzi Sellera... Zatkało ?

Kawał świetnej roboty! Szczególnie scena gdzie pan Jedi pokazywał mu jak porządnie wymachiwać laserowym mieczem (pozdrowienia dla fanów z Krakowa ^^) i czerstwy tekst Stormtrooperów pod koniec filmu.

No nawet ciekawy, czekam na kontynuacje.

Genialne, czekam na następną część.

Ciekawie pokazany rozkaz 66 oraz przygotowywania do powstania. Czekam na 2 część

no nie w takim momencie zakończyć pierwszą część:),a tak na serio to naprawdę świetny fanfilm, ciekawe kiedy będzie część 2

Naprawdę wspaniałe! Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy

Znakomite :)
Kolo ma identyczną mordę jak Ogór :o

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.