Twórczość fanów

Tydzień Yuuzhan Vongów – Twórczość fanów #2W piątek pisaliśmy o rysowaniu, jako sposobie fanowskiej wizualizacji Yuuzhan, o których można było czytać w tomach „Nowej Ery Jedi”. Arty to nie jedyna forma geekowskiej twórczości związanej z Vongami. W końcu znani jesteśmy ze swojej pomysłowości i otwartości umysłu! W bastionowej biblioteczce jest kilka opowiadań nawiązujących do okresu Inwazji. Są to:
 • Coruscant: Witamy w piekle” – Shedao Shai,
 • Piekielne Przymierze ” – Shedao Shai,
 • Czas zapłaty” – Vissan,
 • Kilka kredytów” – Jedi Nadiru Radena.

  Ale chyba najbardziej efektowną formą tworzenia ku chwale Yuuzhan Vongów jest odwzorowywanie ich strojów. Z naszego podwórka pochodzi jedna z większych ciekawostek, jaką jest maska Yuuzhanina stworzona przez Fixera. Proces powstawania tej silikonowej maski wojownika został skrupulatnie opisany na blogu Fixera w tym artykule.

  Za oceanem tematyka Yuuzhan też nie jest obca modelarzom. Na dowód możemy zaprezentować kostium woja (na drugiej fotografii w starciu z Jainą Solo):  oraz Dartha Krayata:  Na koniec warto wspomnieć o fan filmie „Galaxy in Darkness” z 2008 roku. Film jest w pełni wykonany grafiką komputerową, może ona nie porywać, ale tematyka jest na tyle ciekawa, że warto się z tym „dziełem” zapoznać. A oto trzeci i chyba najciekawszy fragment „Galaxy in Darkness”...
  Wszystkie atrakcje tygodnia Yuuzhan Vongów można zobaczyć w tym miejscu.


  Temat na forum  Tagi: Tydzień Yuuzhan Vongów (13)

  Komentarze (8)

  Z angielskim u mnie pół na pół. Mógłby mi ktoś streścić fabułę filmiku. O co chodzi z tym (chyba) kapitanem? On jest po ciemnej stronie czy też nie? Proszę o odpisanie

  Byłem pewien że podczas tygodnia pokażą maskę Fixera. Miałem rację! A jak będzie tydzień Wookie albo Kashyyyk to zaprezentują kuszę Wookiech Fixera.

  Oskara może i by ten film nie dostał ale dla mnie jest super.

  O, jak miło, że zostałem wspomniany ;)

  Maska Yuuzhanina bardzo mi się podoba :))

  kiepskie sa te stroje z za oceanu.

  Yuuzhańska maska Fixera. <44

  Galaxy in Darkness <3

  Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

  Login:
  Hasło:
 • Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.