TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Co się kręci?

2010-10-11 16:34:31 Różne

Z reżyserowania obrazu Pride and Prejudice and zombies wycofał się David O. Russell, który wybrał ekranizację gry wideo Uncharted: Drake's Fortune. Jego decyzja spowodowała kolejne opóźnienia w realizacji filmu, toteż z roli Elizabeth Bennet ostatecznie zrezygnowała Natalie Portman. Aktorka zostanie jednak producentką filmu. Duma i uprzedzenie, i zombi powstanie (jeśli w ogóle powstanie) na kanwie humorystycznej powieści pióra Setha Grahame-Smitha będącej wariacją na temat "Dumy i uprzedzenia" Jane Austen. Główna bohaterka - Elizabeth Bennet - swój czas na angielskiej prowincji czasów regencji dzieli między nawiązywaniem romansu z panem Darcy'm i walką z hordami żywych trupów.


Znana z Fanboys Kristen Bell wystąpi w nowym serialu produkowanym przez twórcę Veroniki Mars - show, który uczynił z Bell gwiazdę amerykańskiej telewizji. Mowa o remake'u sitcomu The Munsters (pol. Rodzina Potwornickich) pierwotnie emitowanego w latach 1964-66. Serial ten powstał jako konkurent Rodziny Addamsów i opowiadał o losach familii złożonej z monstrum Frankensteina (tata), wampirzycy (mama), hrabiego Draculi (dziadek) i wilkołaka (syn) oraz córki Marylin, która jako jedyna była zwyczajnym człowiekiem, dlatego też uchodziła za czarną owcę w rodzie. Brian Fuller stwierdził, iż po Veronice Mars obsadzenie Bell w roli Marylin w przygotowywanym dla NBC remake'u jest dla niego bardziej niż oczywiste. (...) Kristen jest moją faworytką do roli Marilyn. Pasuje idealnie - stwierdził Fuller. Potworniccy doczekali się już jednego telewizyjnego remake'u - w latach 1988-91 emitowany był serial The Munsters Today.
TAGI: Fanboys (42) Kristen Bell (4) Natalie Portman (383)

KOMENTARZE (4)

 • Naaja2010-10-11 21:09:40

  Ale panna Bennet i zombi

 • Rycu2010-10-11 21:01:29

  Hot girls! I love Natalie Portman!

 • Master_Jedi_Assirex2010-10-11 18:07:15

  Ta kobieta jest świetna pod każdym względem. I jak kolega wyżej nie da się o niej powiedzieć złego słowa
  ;D

 • Bike Fan2010-10-11 16:37:26

  Natalie Portman to świetna aktorka i naprawdę bardzo piękna kobieta, jak na razie nie zawiódł mnie jeszcze żaden film z jej udziałem.
  Pozdrawiam.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..