TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Garść wieści falkonowych

2010-10-13 04:29:14 falkon.konwent.pl

Przygotowania do Falkonu idą pełną parą. Kilka tygodni temu informowaliśmy o niektórych z nich. Teraz przedstawiamy koleją dawkę falkonowych wieści nadesłanych przez organizatorów.

Cyber Falkon 2010 zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym prezentujemy kolejne informacje związane z imprezą. Prezentujemy Wam oficjalny plakat Cyber Falkonu 2010. Mamy nadzieję, że Wam się podoba. W dziale Goście konwentu pojawiły się nazwiska nowych twórców, którzy odwiedzą konwent. Będą nimi: Robert M. Wegner, Róża Jakobsze, Jarosław Błotny oraz Romuald Pawlak.

Przedpłaty i rezerwacje

Na stronie pojawiły się ponadto informacje o noclegach, z których będziecie mogli skorzystać, odwiedzając Cyber Falkon 2010. Uruchomiliśmy możliwość dokonywania rezerwacji na nadchodzący konwent. Aby tego dokonać należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go nam oraz opłacić akredytację na podane konto.

Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki „Cytadela Syriusza”
ul. Dolna Panny Marii 3/22
20 – 010 Lublin
Konto nr: 16 1560 1195 0051 2488 2005 0001

W tytule przelewu prosimy wpisać nazwę Falkon 2010 oraz imię, nazwisko i nr PESEL każdej osoby, za którą jest wnoszona opłata.
Akredytacja w przedpłacie za 4 dni wynosi tylko 30 zł! Dzięki przedpłacie zaoszczędzisz 10 zł i masz pewność, że szybciej wejdziesz na konwent!

Gala nagrody literackiej Nautilu

Miło nam poinformować, że już po raz pierwszy Falkon będzie gościł uroczystą galę nagrody literackiej Nautilus. Odbędzie się ona 13 listopada wieczorem w auli Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.
W trakcie gali zostaną wręczone statuetki wyróżnionym twórcom: Jarosławowi Grzędowiczowi i Andrzejowi Pilipiukowi. Będzie można także wziąć udział w dyskusji z udziałem laureatów. Całość uświetnią występy artystyczne: koncert i przedstawienie teatralne.

Puchar Mistrza Mistrzów

Dodatkowo informujemy, że na nadchodzącym Cyber Falkonie 2010 będzie można wziąć udział w Pucharze Mistrza Mistrzów – XI edycji najbardziej prestiżowego w Polsce konkursu na najlepszego Mistrza Gry.
Jeżeli czujesz się na siłach, Twoja drużyna uważa, że jesteś niezły, nie boisz się rywalizacji – to jest to okazja specjalnie dla Ciebie. Dla najlepszych cenne nagrody!,br/> Szczegółowy regulamin PMM oraz System Oceny znajdziesz na stronie konwentu.

Mamy też coś dla Waszych pulpitów – ze strony konwentu możecie pobrać sobie tapety Cyber Falkonu 2010. Zapraszamy do korzystania z nich. A na Cyber Forum możecie podzielić się tym, co Wam leży na wątrobie.

Pamiętajcie: Cyber Falkon 2010 to aż 4 dni – od 11 do 14 listopada, w Lublinie.
Musicie tam być!
Więcej dowiecie się z oficjalnej strony konwentu: www.falkon.konwent.pl


W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. Zachęcamy również do zapoznania się z bastionowymi relacjami z wcześniejszych edycji Falkonu: Temat na forum.

TAGI: Falkon (35) Konwent (438) Lublin (87)

KOMENTARZE (1)

  • Rycu2010-10-13 19:23:05

    Do Lublina przyjadę na Cyber Falkon!

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..