Książki

Szczegółowa fabuła książki "Red Harvest"

Random House

28. grudnia w USA ukaże się zapowiadana już przez nas kilka razy powieść będąca prequelem "Szturmowców Śmierci". Podobnie jak poprzednią napisze ją Joe Schreiber, a tytuł to "Red Harvest". Na stronie wydawnictwa Random House ukazał się wczoraj szczegółowy zarys fabuły. Oto on:

Blurb może zawierać spoilery. Czasy Starej Republiki były mroczne i niebezpieczne, rycerze Jedi walczyli z Lordami Sithów i ich bezlitosnymi armiami. Ale Sithowie mają swoje plany - jest między nimi Darth Scabrous i jego marzenie, które wkrótce stanie się przerażająco prawdziwe.

W przeciwieństwie do innych Jedi, którzy znaleźli się w Korpusach Rolniczych, Hestizo Trace posiadła szczególny talent do opieki nad roślinami. Wkrótce jej spokojna egzystencja pośród różnych gatunków roślin zostaje przerwana przez przybycie wysłannika Dartha Scabrousa. Czarna orchidea, którą Trace się opiekowała jest ostatnim składnikiem starożytnej formuły, która zapewni Lordowi Sithów to, czego bardzo pragnie.

Głównym celem jej stworzenia jest nieznany wcześniej wirus - nie zabijający, lecz przekształcający istoty. Powstają głodni i niepowstrzymani nieumarli, mający apetyt na mięso żywych, dowodzeni przez Lorda, obsesyjnie pragnącego władzy i ostatecznej nagrody: życia wiecznego bez względu na cenę, jaką przyszłoby mu zapłacić...


Temat na forumTagi: Joe Schreiber (34)

Komentarze (12)

Co to się rodzi w umysłach ciemnej strony :-)

To będzie hit!

Anger-> A czego się spodziewałeś, skoro książka ma być prequelem Death Troopers ? Musi być coś spajającego obie książki, w tym przypadku to nieumarli. Możliwe, że Imperium kilka tysięcy lat później wykorzysta tą samą metodę co ów Lord Sithów.

nareszcie Korpus Rolniczy ! Jedi należący do niego są traktowani po macoszemu przez pisarzy

Może być ciekawa

Korpus rolniczy! :D

Lord Sithów przewodzący armii zombie...

Zombi!!

Dajcie spokój. Znowu nieumarli?

Nieźle. U mnie w księgarni będzie pewnie początkiem stycznia.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.