Gry komputerowe

Kolejny spot telewizyjny ''The Force Unleashed II''

StarWars.com

LucasArts podjął współpracę z agencją reklamową Goodness Manufacturing. Pierwsze owoce tego sojuszu poznaliśmy wczoraj w postaci spotu telewizyjnego „The Force Unleashed II”. Dziś oficjalna strona StarWars.com odkrywa kolejne formy promocji największego gwiezdnowojennego hitu jesieni. W wywiadzie Petera Vilmura z pracownikiem Goodness Manufacturing Rogerem Evoy’em poruszone zostały sposoby promocji „The Force Unleashed II” w Stanach Zjednoczonych. Reklamowanie gry nie skończy się na jednym spocie telewizyjnym, na oficjalnym koncie LucasArts na YouTube zamieszczono drugi kilkudziesięciosekundowy filmik. Tym razem spotkanie Starkillera z Darthem Vaderem odbywa się w zamkniętej scenerii. Uczeń rzuca swoim mistrzem a ten przebija kilka ścian, wychodzi jednak z tej opresji bez szwanku, by po powstaniu przyjąć wyzwanie młodzieńca.Jednak chyba najciekawszym sposobem dotarcia do potencjalnych konsumentów „The Force Unleashed II” będzie kampania plakatowa w wielkich miastach amerykańskich takich jak: Nowy Jork, Los Angeles, Chicago, Cleveland i San Francisco. Prezentowane poniżej plakaty nie będą dostępne w sprzedaży, służą one jedynie w celach promocyjnych. Prezentują one podstawowe emocje, jakie kryją się za nazwą „The Force Unleashed II”.
Temat na forumTagi: The Force Unleashed II (56)

Komentarze (29)

I plakaty i spot są zaaajeee... <3

The Force Unleashed II , czyli kolejne przygody chłopca z Kashyyyk .

profanacja.

zgadzam się z s3rek.
Vader w jedynce był za łatwy do pokonania

Zajechało Terminatorem, ale co tam. Ważne, że w demo się świetnie gra i tylko czekać premiery :)

Nawet nie stęknął. Ziewnął sobie gdy zapalał miecz. To się nazywa niewzruszona poza.

Niszczą legendę Wejdzia.

Vader nie oberwał tak bardzo przez te ściany. Myślę, że jeszcze smarkaczowi pokaże kto tu rządzi. A plakat jest tylko plakatem nie musi przedstawiać konkretnie tego co będzie w grze.

Cieszę się, że wreszcie znowu docenili siłę i potęgę Mocy Vadera. W pierwszej części był pierwszym lepszym a nie Mrocznym Lordem

To jest po prostu jakaś paranoja. Z postaci siejącej strach w całej galaktyce zrobili kukłę którą się miota po ścianach, sieka ile wlezie a ta dalej walczy i się do końca nie poddaje. Tym trailerem to mnie do tej gry zniechęcili. A zapowiadało się tak ciekawie ;(

Pier***ne skur***ny! Jak by na PS3 też nie mogli po polsku zrobić!

Za dużo się frustrujecie, te filmiki nie koniecznie są kanoniczne. To tylko reklamówki! Skonfrontujemy je z tym co niesie gra i zobaczymy ile są warte. To tak apropos kanonu.

Plakaty są świetne. Szczególnie podobał mi sie z Trooperem.

Cudowne :) O wiele lepsze od pierwszego. BTW moim zdaniem Vader tutaj pokazał swoją siłę, przewalił się przez parę ścian, a potem wstał jakby nic się nie stało.
Mastergrader-> Horus powinien nobla dostać za tą wypowiedź :)

Horus mi raz powiedział, że http://www.gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=455208#457517
Bez urazy, ale mam to gdzieś. Już nigdy nie będę zaliczał TFU do kanonu. Jest normalnie gorzej niż z TCW. Jak taki kozak z tego Starkillera, wspólzałożyciela Rebelii, gościa co powali Imperatora i Vadera bez nawet sapania, to dlaczego nie ma o nim nigdzie indziej niż w projekcie TFU mowy?! Niech go licho.

A Boba znowu tak dziwnie wykrzywiony... Nie ma chyba takiego filmiku, co bym nie widział go skrzywionego jakby cytrynę zjadł.

Ehehehehehehe :D Rzeczywiście plakat z Vaderem dziwny, ale od czasu zapowiedzi propozycji co do Ventress w TCW już chyba nic nie jest w stanie mnie podburzyć

Ale tego Vadera powoli przebijającego ścianę to z Matrixa zerżnęlixD

Niestety, to jak nowe postaci wypierają starych, dobrych, zaje***tych... no to mnie przeraża. Jak można tak pokazać Bobę. Przecież to jakieś kpiny są...

Vadera na filmiku zniosłem. Plakatu z Bobą nie mam zamiaru tolerować. Jedynka jeszcze była zjadliwa, ale teraz to jest jakiś szit totalny.

Ale urwał !!!

Logika sięga dna. Oto Vader, który zmarł w powodu uszkodzenia aparatury błyskawicami Palpatine'a pare lat wcześniej jest niemal cały rozpuszkowywany, rażony błyskawicami, przebijany przez ściany,, co robi mu tyle co nic, otrzepie sie i wstanie walczyć dalej. Litości.

Zaraz zrobią że starkiller zabił Bobe i boba siebie sklonował i zrobił armie bobów i jeden.
Przeżył

Vader leci, przecina wiatr jakby szczęście miało wiecznie trwać ;D

tragedia, z Vadera zrobili totalną pierdołę, niszczą legendę ,nic wstydu nie mają

Nestor, Burzol, macie kolejny przykład do dyskusji o pomiataniu Vaderem i szarganiu jego wizerunku :P

Ale wygląda to ciekawie.

Z jednej strony gra zapowiada się wyśmienicie, ale patrząc jak Starkiller miota Vaderem, to wydaje mi się, ze jego śmierć [Starkillera] będzie bardzo mocno naciągana.

ja *ebie... SW sięga dna. Największy madafaka uniwersum wgnieciony w ścianę. Największy pogromca Jedi wszelakich smaży się błyskawicznie.

Po co? Dlaczego?

Nie wiem dzieci, ale wyczuwam tu chęć zbicia nielichej ka$iory, bez patrzenia na ręce czy nogi.

SW dawno straciło swoją klasę, swój sznyt, teraz jest tylko produkt, PR, sprzedaż...

Zaj***ste plakaty, Vaderowski słaby, ale szturmowiec <33333333333333333333333333

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.