TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Co się kręci?

2010-10-15 16:48:58 Różne

Gwiazdor serialu NYPD Blue, znany z roli Baila Prestora Organy w Ataku klonów i Zemście Sithów Jimmy Smits krótko cieszył się z głównej roli w nowym serialu telewizji NBC. Szefowie stacji zdecydowali bowiem o zakończeniu zdjęć do Outlaw już po pierwszym sezonie. Produkcja, w której Smits wciela się w rolę sędziego otwierającego własną kancelarię adwokacką pojawiła się na antenie NBC w zeszłym miesiącu, ale nie podbiła serc widzów. Na początku października zdjęcia zawieszono, aby teraz ostatecznie przerwać realizację. Nadane zostaną jeszcze cztery nakręcone odcinki. Tym samym Outlaw dołącza do licznego grona amerykańskich seriali, które nie przetrwały pierwszego sezonu i dziś pozostają w pamięci jedynie najbardziej zagorzałych miłośników tej formy telewizyjnej rozrywki.

O tym, że Ridley Scott planuje realizację prequela jednego ze swoich najlepszych obrazów, czyli Obcego - ósmego pasażera Nostromo mówiło się filmowym światku już od jakiegoś czasu, ale obecnie pojawia się coraz więcej informacji dotyczących tego projektu, które zdają się potwierdzać to, iż jego realizacja zbliża się coraz większymi krokami. Jednym z takich doniesień jest informacja o tym, iż Natalie Portman jest zainteresowana zagraniem głównej roli w tym projekcie. Portman uchodzi za najpoważniejszą kandydatkę do tej roli, jednakże równie silną pozycję ma Szwedka Noomi Rapace, znana z kreacji Lisbeth Salander w ekranizacji prozy Stiega Larssona. Aktorka ta ma bowiem coraz silniejszą pozycję w Hollywood i prawdopodobnie trafi do obsady prequela Obcego, jeżeli rolę odrzuci Natalie. Ta ostatnia niedawno zrezygnowała z występu w Pride and Prejudice and Zombies, odrzuciła również propozycję zagrania w Gravity Alfonso Cuarona. Scenariusz najnowszej części Obcego napisał Damon Lindelof (serial Zagubieni), zaś budżet ma oscylować wokół sumy 150 mln USD. Brytyjskiemu dziennikowi "The Independent" Scott opisał projekt tymi słowy:To będzie naprawdę mocny, naprawdę nieprzyjemny film .

8 października miała miejsce brytyjska premiera animowanej komedii Jackboots on Whitehall, która w komiczny sposób opowiada alternatywną historię II wojny światowej, w której Niemcom udało się wylądować w Wielkiej Brytanii. Film został zrealizowany metodą animacji poklatkowej, zaś wśród aktorów użyczając głosów postaciom usłyszymy Ewana McGregora, Rosamund Pike, Alana Cumminga i Toma Wilkinsona. Reżyserem jest Edward McHenry. Zwiastun możecie obejrzeć tutaj.
TAGI: Epizod II: Atak klonów (885) Epizod III: Zemsta Sithów (939) Ewan McGregor (492) Jimmy Smits (75) Natalie Portman (383)

KOMENTARZE (5)

 • Nestor2010-10-16 15:57:05

  Najlepszą rolą Smitsa był Miguel Prado w trzecim sezonie "Dextera". I aż żal, że dostał taką małą rolę w SW, nie pokazał na co go stać.

 • Yoda952010-10-15 22:46:39

  tylko żeby nie zrąbali obcego jak w AvP ;/
  z drugiej strony to zobaczyć Natalie w bliskim spotkaniu już 4 STOPNIA nie jest takim złym pomysłem

 • Rycu2010-10-15 19:14:16

  Ten Obcy to fuksiarz będzie miał bliski spotkanie z Natalią <3

 • Dave2010-10-15 19:01:10

  Natalie w Obcym... Byłoby super! <3

 • DarkSide982010-10-15 17:59:35

  No. jeśli obcy dorówna poprzednim częściom to będzie GIT.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..