TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Atak klonów filmem lata

2002-05-12 18:29:00

23 kwietnia uruchomiono na Stopklatce ankietę, w której zapytano czytelników, który z wymienionych przez filmów stanie się największym przebojem lata w amerykańskich kinach. Czas przyjrzeć się wynikom. Ponad 47% głosujących wskazało w ankiecie na "Gwiezdne wojny: część II – Atak klonów" i wszystko wskazuje na to, że będzie to wybór bardzo trafny, gdyż wokół filmu Lucasa robi się coraz lepszy gwar, a opinie pierwszych widzów są bardzo pozytywne. Zresztą zamieszanie wokół filmu, które od dłuższego czasu panuje w USA musi przynieść filmowi sukces.
Czy jednak "Atak klonów" pobije "Spider-Mana", który wchodząc do kin 3 maja ustanowił rekord otwarcia i wkrótce przekroczy granicę 200 milionów dolarów? 13,8% czytelników Stopklatki stawia w tym pojedynku na film o przygodach człowieka-pająka.
Wielu fanów mają także "Faceci w czerni". Druga część tego filmu stanie się przebojem lata w USA według 9,4%. Kolejne filmy zanotowały niemal identyczne wyniki, a listę zamyka "Stuart Malutki 2", na którego stawia jedynie 1,3% fanów.
Co ciekawe, jak się dowiedzieliśmy z naszej ankiety, aż 11,8% czytelników Stopklatki nie lubi amerykańskich superprodukcji i jest to trzeci wynik głosowania. W zabawie wzięły udział 1474 osoby. Dziękujemy.
I jeszcze wyniki ankiety:
Atak klonów - 47,1%
Spider-Man - 13,8%
Nie lubię amerykańskich superprodukcji - 11,8%
Faceci w czerni 2 - 9,4%
Minority Report - 4,5%
Scooby Doo - 4,4%
Inny film - 4,3%
Spy Kids 2 - 3,4%
Stuart Malutki 2 - 1,3%
TAGI: Epizod II: Atak klonów (885)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..