Różne

Kilka wieści o Her Universe

HerUniverse.com

O internetowym sklepie oferującym ubrania dla fanek Star Wars – HerUniverse.com pisaliśmy już kilkakrotnie (tutaj, tutaj i tutaj). Aktorka Ashley Eckstein (głos Ahsoki Tano w serialu „The Clone Wars”), która stworzyła tę kobiecą linię ubrań Star Wars, odwiedziła w ostatnich miesiącach szereg amerykańskich konwentów, by promować projekt i spotykać się z fanami. Zdjęcia stoiska Her Universe możecie zobaczyć w bastionowej relacji z Celebration V.W tym czasie kolekcja rozrosła się o koszulkę „I know” nawiązującą do sceny pocałunku Leii i Hana (zaprojektowaną przez artystkę SW – Cat Staggs) oraz rozsuwaną bluzę z motywami z mangi Star Wars.
Podczas konwentów (San Diego Comic-Con i Celebration V) można było nabyć również czapki z napisem Star Wars, ozdobionym kryształkami Swarovskiego, które mają trafić do regularnej sprzedaży. Aktorka ozdobiła je wszystkie własnoręcznie (25 sztuk na Comic-Con i kolejne kilkadziesiąt na Celebration). Możecie zobaczyć te nakrycia głowy na filmiku, który znajduje się poniżej.Ponadto w sprzedaży znalazł się łańcuszek z symbolem Rebelii (który w chwili obecnej zniknął z oferty). Ashley do stworzenia tej ozdoby zainspirowała jedna z fanek, która określiła Her Universe rebelią fanek.Dodatkowo Her Universe wypuściło limitowaną (150 sztuk) serię zawieszek nawiązujących do 30lecia „Imperium kontratakuje”. Można było nabyć je podczas konwentu Celebration V. Poniżej znajdziecie filmik, na którym Ashley zachwala naszyjnik zawieszony na „szyi” pluszowego Stinky’ego.

Podczas jednego z konwentów Ashley Eckstein zapowiedziała, że w ofercie znajdzie się koszulka z wizerunkiem jednej z najbardziej znanych kobiet z Expanded Universe – Mary Jade. W wywiadzie, którego udzieliła podczas New York Comic-Con, aktorka powiedziała, że nie znają jeszcze terminu, kiedy taka koszulka powstanie, nie mają projektu, ale jak tylko będzie coś wiadomo, to da znać fanom. Wspomniała również, że będzie to pierwsza postać z Expanded Universe, która trafi na koszulki, co każe się zastanowić, czy nie będzie ich więcej. (Cały wywiad znajdziecie w tym miejscu, jest on jednak bardzo kiepskiej jakości, jeśli chodzi o dźwięk.)
Ponadto aktorka zapowiada, że nowe produkty pojawią się po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, w tzw. Cyber Monday, czyli 29 listopada, a kolejne w marcu lub kwietniu przyszłego roku.
Her Universe ogłosiło również nawiązanie współpracy z kanałem telewizyjnym SyFy (w Polsce SciFi Universal) nadającym filmy, seriale oraz programy fantastyczno-naukowe, fantasy oraz horrory. Współpraca ma zaowocować linią produktów dla kobiet pod nazwą "Syfy Gear", w której znajdą się gadżety związane z takimi serialami jak: Battlestar Galactica, Caprica, Eureka czy Warehouse 13.

Na chwilę obecną wypełniając formularz z adresem, na który miałyby zostać wysłane zamówione zakupy, nadal mamy do wyboru tylko trzy państwa: USA, Kanadę oraz Wielką Brytanię. Otrzymaliśmy odpowiedź na wysłane zapytanie o inne kraje, które brzmi następująco: „Mamy nadzieję, że będziemy mogli sprzedawać do innych państw w niedalekiej przyszłości”. W takiej sytuacji, polskie fanki muszą uzbroić się w cierpliwość lub poszukać innej drogi do gadżetów Her Universe.

Tymczasem nowości na Her Universe i poczynania Ashley Eckstein możecie śledzić na następujących stronach HerUniverse.com, Facebook, Twitter, Flickr oraz YouTube, gdzie znajdziecie filmiki, w których aktorka opisuje produkty HU oraz przeprowadza różne wywiady z innymi twórcami SW, a nawet fanami.Tagi: Ashley Eckstein (108) Biżuteria (43) Her Universe (41) Odzież (64)

Komentarze (10)

Dla pań - super :)

Śliczne te koszulki, może kiedyś w Polsce się pojawią...

Seller przesadzasz. Przecież Polska to kraj wódką i piwem płynąca, jak mogą nie wiedzieć :D A co do Her Universe to... ... ASHOKA MUST DIE !!

jaina6>>> Bo dla Amerykańców jesteśmy wiochą zabitą dechami. Niektórzy z nich nawet nie wiedza, gdzie Polska leży.

Dlaczego w Polsce nie ma takich bajerów? Dlaczego??

Wisiorki mogą być, nawet czapka fajna ale zięcie tego... Dobra rozpędziłem się to wersja dla kobiet więc nic nie mam do powiedzenia.

Darth Mortis -> właśnie.

to niech wypuszczą jeszcze serie his-Universe

Wisiorki na upartego mogą nosić też faceci... ;)

Nazwa "Syfy Gear" zachęca do kupna!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.