TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Twórcy o kolejnym odcinku TCW - "Assassin"

2010-10-19 23:05:01 Starwars.com

Wszystkich miłośników "The Clone Wars" zapraszamy do przygotowania się do obejrzenia kolejnego odcinka serialu, czytając opowieści autorów o tym co wymyślili w konkretnym odcinku, dlaczego pokazują to tak, a nie inaczej i czy podoba im się to co robią. W nadchodzącym odcinku będziemy świadkami wizji, które nękają Ahsokę Tano.Ahsoka dostaje zadanie chronienia senator Padmé Amidali podczas ważnej misji politycznej na Alderaanie. Togrutankę nękają jednak wizje o powrocie Aurry Sing. Niezdolna do oczyszczenia swojego umysłu, Ahsoka zaczyna myśleć, że w końcu dopada ją stres związany z wojną – dopóki nie odkrywa, że rządna krwi zabójczyni chce naprawdę zabić panią senator. Ostania konfrontacja z padawanką sprawiła, że Aurra czuje się poniżona –więc jest szczęśliwa, że ma szansę się odegrać.

Aurra nigdy nie ginie, dostaje zawsze czego chce i cieszy się z tego, mówi Jaime King (znana z „Krwawych walentynek 3D”, „Sin City” i „The Spirit”, oraz oczywiście z głosu łowczyni). Po drugim sezonie został jej gorzki smak w ustach, ale zamiast się wściekać, robi to, co musi. To dla niej nie podlega dyskusji. Wszystko, co się tam dzieje, sprawia, że staje się ona jeszcze bardziej bezlitosna, ale i głębsza jako postać. Jakby mówiła: „dawajcie, co tam macie”.

Jej okrucieństwo i bezlitosne metody przyczyniły się do wzrostu jej statusu wśród fanów. Fascynowała publiczność od kiedy pojawiła się na chwilę w Epizodzie I, a od tego czasu wspięła się wyżej po szczeblach gwiezdnowojennej popularności. Jej charakterystyczny wygląd – straszliwy, a jednocześnie kuszący – podkreśla tajemniczość i daje Aurrze powierzchowność, która współgra z jej bezlitosną postawą.

Jest wysoka i chuda, ale ma kobiece kształty. Jest idealna. Ma te długie palce; są równie pajęcze, co ona sama. Są drapieżne. Jej fizyczna powierzchowność jest bardzo istotną częścią jej samej i to jest seksowne. Jest wielu ludzi, który nie odziedziczyli urody po rodzicach, ale ich cechy i umiejętności sprawiają, że są tak niewiarygodni. To jest kluczowy czynnik, a Aurra go ma. Faceci ją uwielbiają, bo jest gorąca i skubana, a kobiety, bo jest silna i skubana. Nie ma wielu tak silnych kobiet, jak Aurra.

Mimo że Sing może być „skubana”, to wedle King nie jest do końca zła. Może nie jest przyjacielską, współczującą osobą, ale ma historię, która dostarcza motywów jej zachowania. Ale nie oczekujcie, że wyczerpująca odpowiedź dotycząca owych motywów pojawi się wkrótce.

Jest pewna historia, której nam jeszcze nie opowiedziano. Do George’a i Dave’a należy wybranie tego, co zostanie pokazane w serialu. Mam własne pomysły, ale to są tajemnice, których na razie wolałabym nie ujawniać – są to wskazówki, które dostaję, gdy przygotowuję się do roli. Nigdy nie udaję – staram się zrozumieć dlaczego robi to, co robi. A to zawsze musi pochodzić z jakiegoś prawdziwego źródła. Każdy odcinek odkrywa więcej. To „Gwiezdne wojny”; one zapadają nam w serca i uważam, że tak będzie zawsze. Kocham to.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Jaime King (11) The Clone Wars (1374)

KOMENTARZE (9)

 • Darth GROM2010-10-22 00:02:26

  Seller on niczego się nie spodziewa, to typowa marudna zrzęda, która myśli, że jego proces twórczy wypowiedzi jest bardziej wartościowy niż proces twórczy serialu, śmiechu warte.

  Kwarc mi przeczytanie zajęło 10 sec, a tobie pisanie opinii do odcinka koło pół godz. I wiesz, co to jest stracone pół godz. w twoim przypadku.

 • Mistrz Seller2010-10-21 16:34:09

  Kwarc>>> A może po prostu ty po słowach głęboka fabuła spodziewasz się Bóg wie czego. To tylko serial dla dzieci, a nie film Almodovara.

 • Kwarc2010-10-21 12:03:55

  @Darth GROM: To nie czytaj. Masz za dużo wolnego czasu czy jak?

 • Darth GROM2010-10-21 00:05:54

  Kwarc stwierdzam, że ty masz za dużo czasu chyba, bo za każdym razem serwujesz tą samą marudną papkę, ogarnij się. Przestań oglądać Klonłorsy, bo tego juz czytać się nie da.

 • Rycu2010-10-20 21:22:42

  Ahsoka dostanie lekcje pokory od Aurry Sing.

 • Appo2010-10-20 19:20:19

  rządna krwi niczym polski żąd.

 • Kwarc2010-10-20 15:07:23

  Doświadczenie nauczyło mnie, że im bardziej chwalą odcinek tym większą klapą się okazuje. Zawsze jak obiecują głęboką i przejmującą fabułę to dostajemy bezsensowną papkę. Tym razem nie będzie inaczej.
  Aktorka podkładająca głos pod Aurrę widać, że nie zna swojej postaci, bo ona ma już biografię i nie trzeba nic odkrywać.
  Jeszcze coś pieprzy, że Aurra jest seksowna. Przypominam, że to bajka dla dzieci. Potem coś o ludziach, którzy nie odziedziczyli urodę po rodzicach. Nie wiem o co jej chodziło, ale jak dla mnie to Aurra zbyt piękna to nie jest.

 • Nestor2010-10-20 10:57:34

  To chyba będzie pierwsza poważna wizualizacja Alderaana.

 • X-Yuri2010-10-20 09:51:21

  W koncu Ahsoka powroci do serialu. : D
  Szykuje sie ciekawy odcinek.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..