Wojny Klonów

TCW sezon drugi na DVD i blu-ray w USA

StarWars.com

W dzisiejszym dniu w Polsce cieszymy się z wydania pierwszego sezonu „Wojen klonów”, natomiast Amerykanie będą mogli wzbogacić swoją domową wideotekę o sezon drugi. W Stanach serial został wydany zarówno na DVD, jak i blu-ray. Cena DVD wynosi 34.99 dolarów, natomiast blu-ray 46.99 (w sklepie starwarsshop.com).Pod tym linkiem znajduje się krótka zapowiedź w postaci filmiku dokumentalnego, natomiast poniżej możecie zobaczyć zwiastun wydania i specyfikację techniczną:Wersje językowe:angielska, francuska, hiszpańska
Napisy:angielskie, francuskie, hiszpańskie
Dźwięk: 5.1
Format obrazu: Szerokoekranowy (16:9)

Dodatkowo, na płytach znajdziemy materiały dodatkowe. Będą to filmiki dokumentalne o tytułach „Attack of the Zillo Beast”, „Magic of the Holocron”, „Return to Geonosis” i „Creating Mandalore”. Znajdziemy tam również 64-stronicową książeczkę zawierającą szkice i notatki twórców. Na blu-ray natomiast będziemy mieć dostęp do „Archiwów Świątyni Jedi”, w których znajdą się wczesne wersje animacji, modele postaci i inne. Oto, jak będzie wyglądać wydanie w środku (wersja na blu-ray ma trzy płyty).Tagi: Blu-ray (217) DVD (539) The Clone Wars (1317)

Komentarze (9)

No co powiedzieć. Sezon 2 w porównaniu z trzecim na razie jest dożo lepszy. (Chodzi o pierwsze odcinki).

Chyba się szarpnę i kupię sobie oba sezony na BD...

Blu Ray u Hamerykanow tanszy niz u nas DVD. Powiedzcie mi, o co tu chodzi? Czy to amerykanski dystrybutor wymusza cene minimalna na dystrybutorze w PL? Czy po prostu ktos nas chce naciagnac? I kto tu jest wiekszym zlodziejem, dystrybutor zdzierajacy skore z klienta czy ktos kto zdziera TCW z netu?

Gdyby było w Polsce... Już nie mówię o blu, ale warto wydać jakieś dodatki.

za granicą 100zł, w Polsce 150zł... niedawno szukałem serialu Friends - wersja zagraniczna 250zł, polska 600zł.. czy ich pogięło?

Gdyby takie wydanie było u nas ;/

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.