Książki

Premiera ''Lost Tribe of the Sith: Purgatory''

StarWars.com

Na oficjalnej stronie StarWars.com pojawił się dzisiaj zapowiadany tydzień temu kolejny tom e-bookowej serii „Lost Tribe of the Sith” autorstwa Johna Jacksona Millera. „Purgatory” (czyściec), bo tak brzmi tytuł owej e-książki, jest piątą częścią sagi Zaginionego Plemienia Sithów z pokładu Omenu. Akcja w najnowszym tomie przeniesie się 10 wieków do przodu, kiedy Sithowie są już długoletnimi władcami planety Kesh i jej rdzennego ludu. Od katastrofy sithańskiego okrętu, datowanej na 5000 lat przed bitwą o Yavin, minęło 1040 lat, a dynastia założona przez Yaru Korosina nadal pozostaje u sterów nowego państwa. „Purgatory” ściągniecie z tego miejsca, e-book ten jest całkowicie darmowy.

Potężna sithańska dynastia założona na planecie Kesh przez rozbitków z „Omenu” przetrwała przez tysiąc lat - tak samo jak ich kodeks, który ceni potęgę ponad wszystko inne. Lady Orielle Kitai uwielbia rządzić, jest potomkinią szlachetnego rodu i członkinią elitarnej organizacji znanej jako Miecze Sithów. Ale Lillia Venn, obecna panująca jako Wielka Mistrzyni posiada jeszcze większą władzę... i nie chce jej stracić.

Kiedy nieudane królobójstwo pociąga za sobą krwawą łaźnię (w przenośni i dosłownie), a podejrzenie pada na Orielle, zostaje ona skazana przez okrutną Venn na bycie niewolnicą. Ale zamierza się zemścić. Przebywając w domu pewnego farmera, który skrywa jakiś sekret, Kitai odkrywa możliwość sprawienia, że zemsta stanie się faktem...


ściągnij „Lost Tribe of the Sith: Purgatory” (.pfd)


Według wcześniejszych zapowiedzi następny tom „Lost Tribe of the Sith”, który nosić będzie tytuł „Sentinel”, ukaże się w kwietniu 2011 – kilka tygodni przed premierą „Fate of the Jedi: Conviction”.


Temat na forumTagi: Lost Tribe of the Sith (25)

Komentarze (4)

Mam braki, nawet nie zacząłem LTotS :<

Ściągnę ale jutro.

Mój zapał do LTotS trochę opadł, ale w wolnej chwili połknę "Purgatory" i mam nadzieję, że "odżyję".

Łoooooooo! Przeczytam jak skończę 2,3,4 :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.