Książki

Knight Errant: Influx

StarWars.com

Tym razem coś dla fanów Knight Errant.

Nie tak dawno temu na StarWars.com pojawiło się opowiadanie napisane przez Johna Jecksona Millera. Mowa o "Knight Errant: Influx", krótkiej, liczącej sobie zaledwie cztery strony historii, stanowiącej wprowadzenie do komiksowego i książkowego cyklu Knight Errant. Akcja "Influx" została umiejscowiona w sektorze Grumani, 1032 lata przed zniszczeniem pierwszej gwiazdy śmierci, tuż przed wydarzeniami przedstawionymi w niedawno wydanym pierwszym numerze komiksowej serii. Ten wstęp ma za zadanie przybliżyć czytelnikom postacie i realia występujące w Knight Errant oraz z prwnością podsycić zainteresowanie całym projektem. Przypominamy, że kolejny komiks trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu, natomiast książka ujrzy światło dzienne w styczniu przyszłego roku.

Opowiadanie znajdziecie bezpośrednio na oficjalnej w tym miejscu. Tekst został udostępniony w języku angielskim i można zapoznać się z nim zapoznać bez dodatkowych opłat.


UPDATE (promil - 02/12/2012 17:25)

Od października 2012 roku opowiadanie jest również dostępne bezpłatnie na stronie wydawnictwa Del Rey w tym miejscu.Tagi: John Jackson Miller (172) Knight Errant (52)

Komentarze (2)

Ciekawe.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.