TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Co się kręci?

2010-10-30 11:37:37 Różne

Jak donosi nowy numer miesięcznika Film o kolejne znane nazwiska powiększyła się obsada najnowszego filmu w reżyserii Lawrence'a Kasdana (scenarzysta Imperium kontratakuje, Powrotu Jedi i Poszukiwaczy zaginionej Arki) zatytułowanego Darling Companion. Na ekranie obok Kevina Kline'a i Diane Keaton zobaczymy również Dianne Wiest, Richarda Jenkinsa, Sama Sheparda oraz znaną z bijącego rekordy popularności serialu Mad Men Elisabeth Moss. Osią fabuły Darling Companion, którego twórca Wielkiego chłodu jest nie tylko reżyserem, ale również scenarzystą, są prowadzone przez pewne małżeństwo poszukiwania ich zaginionego psa. Akcja rozgrywać się będzie podczas wesela córki pary głównych bohaterów. Reżyser zapowiada, iż jego najnowszy obraz będzie kipiał od zwrotów akcji, elementy komediowe będą poprzeplatane poważniejszą tematyką, zaś główne postaci przeżyją katharsis. Zdjęcia właśnie trwają; premiera zapowiadana jest na rok 2012.

Wczoraj na ekrany kin w całym kraju zawitała komedia Wampiry i świry (Vampires Suck) w reżyserii Aarona Seltzera i Jasona Friedberga, stanowiąca parodię ekranizacji "Zmierzchu" pióra Stephanie Meyers i wyświecająca modę na popkulturowe wykorzystywanie wszystkiego co z wampirami i wampiryzmem związane. W postać prężącego swą klatkę piersiową na ekranie co kilka minut wampira Edwarda Sullena wcielił się Matt Lanter użyczający swego głosu Anakinowi Skywalkerowi w The Clone Wars. Podobnie jak w przypadku poprzednich filmów duetu Friedberg/Seltzer krytycy podeszli do prezentowanego przez twórców specyficznego (mówiąc oględnie) poczucia humoru z dużą dozą rezerwy. Średnia ocen fresh na portalu Rotten Tomatoes wynosi 5% (w oparciu o 73 recenzje). Zwiastun możecie obejrzeć klikając tutaj.
TAGI: Lawrence Kasdan (168) Matt Lanter (36)

KOMENTARZE (3)

  • natalia5552010-10-30 21:28:49

    Zapowiada się ciekawie!

  • Rycu2010-10-30 20:19:36

    :D nieźle ale nie lepiej powiedzieć że głos grał lepiej niż aktor, Bo udawał głos zupełnie innego człowieka do którego nie należał a zaskakująco pasował. ;P

  • Mistrz Seller2010-10-30 17:24:17

    Głos Anakina gra Edwarda? To zabawne, bo w Zmierzchu Edwarda miał grać Hayden Christensen, ale autorka powieści się nie zgodziła, bo był za bardzo znany jako Anakin. Wyobrażacie sobie Haydena jako Edwarda? To byłby horror!

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..