Bastion

Wyniki konkursu na screen z gry Star WarsKilka dni temu zakończył się organizowany na Bastionie Polskich Fanów Star Wars konkurs na screen z gry Star Wars. Konkurs był rozgrywany w dwóch kategoriach: na najśmieszniejszy screen oraz na najciekawszy screen. Był to nietypowy konkurs, organizowany po raz pierwszy.. i prawdopodobnie ostatni. Jury poziomem nadesłanych prac było bowiem nieprzyjemnie zaskoczone - tym bardziej, że na Bastionie znajduje się przecież wielu graczy. Co więcej z przykrością musieliśmy sporą część prac odrzucić z przyczyn regulaminowych, na przyszłość radzimy dokładniej czytać news otwierający konkurs i jego regulamin. Redakcja Bastionu nie jest niestety wyposażona w kryształową kulę z której może wywróżyć opisy nadsyłanych screenów oraz dane osobowe autora - a obie rzeczy były wymagane przy nadsyłaniu prac.

Poniżej znajdziecie zwycięskie prace z obu kategorii. Zwycięzcom gratulujemy!

Kategoria „Najśmieszniejszy screen”:
I miejsce – Marek "Skywalker50" Przybysławski - gra „The Clone Wars: Republic Heroes”.
Opis: Screen przestawia atakującego żołnierzy-klonów generała Grievousa w grze Star Wars Battlefront 2. Widać na nim strzelającego klona bez głowy!


Kategoria „Naciekawszy screen”:
I miejsce – Grzegorz "VesperAssassin" Janik - gra „The Force Unleashed: Ultimate Sith Editions”.
Opis: Z wiadomości HoloNetu. Dzielny adept Mocy ubiegłego popołudnia został napadnięty przez śnieżnego potwora Wampę. Do tego zuchwałego napadu doszło na znanej z siarczystych mrozów planecie Hoth w okolicach ruin rebelianckiej bazy Echo. Jak podają Bothańscy informatorzy, którzy zawsze są we właściwym miejscu, o właściwym czasie, adept Mocy po krótkim starciu, efektownie wymachując mieczem świetlnym oswobodził się ze szponów Wampy odcinając mu jedną z łap.


Nagrody zostały ufundowane przez Licom Empik Multimedia.


Tagi: Konkurs (400)

Komentarze (43)

jeszcze jedno pytanie: jak się wychodzi na te republikańskie statki ?????

ej sorry tez wysłałem a nic nie dostałem, foch

Mastergrader-> to się to zrobić tylko na jednej planszy, przynajmniej tam jest 65% szans na przeżycie upadku.

starwars force uleashed 2 i 1 rządzi

Star Wars - Masters of Teräs Käsi to jest

dzięki jasiek ;p

chyba Tekken Star Wars

a co to za gra jak jest ta bijatyka co walczy Fett z Chewiem?

Dżizas... na czym były te screeny robione? Nintendo DSi???

Ale padaka...

Miałem wysłać swój screen, ale obydwie gry mam ;p
A poza tym jakbym wygrał to nie podałbym adresu mojego domu, bo jeszcze by jakaś bomba przyszła...
Sytuacja bez wyjścia </3

DarkSide-> To zależy od ułożenia tej fregaty. Zawsze się głupi ustawiał za daleko. Ale raz widziałem jak ktoś to zrobił.

eee, mój screen był słaby względem tych. Gratulacje!

Gratulacje

Mastergrader-> a na Aclamatora umiesz wskoczyć? A zresztą, może komisja by nie znała tej sztuczki?

DarkSide->To bardzo powszechna sztuczka, nawet ja ją umiem zrobić. Niestety, tylko imperialnymi i republikańskim statkami.

A w battlefront to jest chyba gra do mistrzostwa z tymi bugami, albo ja mam taką grę że czasami lewitują same bronię, albo granaty i strzały z bazooki są niewidzialne, przebiega obok ciebie 20 wrogów i żaden na ciebie nie zwraca uwagi, raz mi się też na dagobah zdarzyło tak że jeden szturmowiec wyszedł poza planszę, a ja wszędzie biegałem yoda i go szukałem aż w końcu biegnąc sobie, na mapce wyświetlił mi się on poza planszą, strzelał do mnie ale ale strzały nie dolatywały aż ciepnął granat a on się odbił i go zabił. Szkoda że na PS2 nie mogę robić screenów bo naprawdę znalazło by sie jeszcze parę fajnych.

O kurczę, jak zobaczyłem to z klonem, to od razu sobie przypomniałem moją sztuczkę, żeby w battlefront II wyjść poza niszczyciel zwykłym klonem i łazić sobie po jego bokach, a nawet w jednym miejscu czasami udaje mi się chodzić po aclamatorze, albo być droid fighterem jak jest złożony po za statkiem, wszystko na speacach, a to z klonem naprawdę mogło nieźle wypaść, ale i tak battlefront na PS2 a nie na PC.

-->Yuri

Chociaż jak patrzam na nagrody to... nie wiem czy bym się szarpnął :P

Brawo !

Bez Głowy! :O
Cóż, zawsze wolałem tradycyjne rysunki i malowidła od screenów :P

gratuluję, ale muszę rzec że lepsze widziałem.

Rusis> Gratuluję wyłapania sedna mojego komentarza. Autor tekstu zrozumiał i poprawił < :

Gratulacje dla zwycięzców :D

Kategoria "Najśmieszniejszy screen": sprzeciw, nie ma takiej gry z kanonu "Star Wars" jak "Battlefront 2". Gry spoza serii oficjalnych gier SW względem regulaminu miały być nie przyjmowane.

Bart nie mogl brac udzialu, nie ma wiec zadnych ciekawych screenow... ; p

Co to za gra na drugim screenie?

Cóż... Nie chcę być jakiś nieskromny, ale lepsze robiłem :D

i takie wygrały ? ...

Rusis, a czego się spodziewałeś :D

Stele -> Nie będzie publikacji wszystkich prac. Te dwa powyższe screeny to wszystko co pokazujemy w wypadku tego konkursu. W jury byli ludzie, którzy sporo grają, prace również widziały osoby które grają niewiele.. i wg wszystkich poziom był słabiutki. Nie będziemy zatem tego publikować ;)

I jeszcze taka dygresja na koniec. Czytajcie ZE ZROZUMIENIEM regulaminy i newsy konkursowe jak chcecie brać w nich udział. Bo to jak wyglądały zgłoszenia do tego konkursu - gdzie połowę zgłoszeń wywalić musiałem za niezgodność z regulaminem - to kpina. Nie mam ani czasu ani ochoty w odpisywanie co drugiej osobie z prośbą aby jeszcze raz wysłała pracę, tym razem podpisując się w mailu i dodając do niej opis. Konkursów jest sporo ale jak chcecie wygrywać to czytajcie ze zrozumieniem.

kurczę, miałem lepsze ale nie miałem kiedy wysłać :p ale i tak TFU by mi na kompie nie poszło xD

A ja bym zaproponował screen z Clone Wars Adventures:
http://img824.imageshack.us/img824/6118/27124540.jpg
^w^

Czekam na publikację wszystkich prac. Wtedy będzie można ocenić, czy poziom ogólny był niski i czy to tylko gusta redakcji różnią się od moich.

Spodziewałem się, że najśmieszniejszym okaże się jakiś bug z modelem a najciekawszym sieczka. Stawiałem bardziej na TFU, ale po co wtedy zwycięscy byłaby nagroda. :P

Uffff, dobrze, że dopisano, że ów klon głowy nie ma. Bez tego w życiu bym nie załapał o co chodzi.

Słabe...

Heh, ukochane Jedi Academy i szanowany Battlefront 2 :D

W tym pierwszym ciekawy bug.
W tym drugim nic ciekawego, stara sztuczka, mimo że efektowna:/

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.