Różne

Schaby Jabby #56

SWExtreme

W sobotę o godzinie 17:00 w Akademickim Radiu Kampus z Warszawy rozpocznie się audycja „Schaby Jabby”. W najnowszej odsłonie programu prowadzonego przez redaktorów serwisu Star Wars Extreme: Piotra Wojdasiewicza i Łukasz Wasilewskiego poruszony zostanie temat unieruchomień w Gwiezdnych Wojnach. Taki trochę wątek „z partyzanta”, ale na pewno będzie coś o łańcuchach i polu ochronnym z „Zemsty Shitów”, które powstrzymało odbijających kanclerza Jedi. W audycji nie zabraknie omówienia nowości ze świata Star Wars i ciekawej ulicznej sondy, która od kilku odcinków „Schabów” wpisana jest w rubrykę jako stały punkt programu.

Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą posłuchać Akademickiego Radia Kampus na częstotliwości 97,1 FM, alternatywą jest możliwość słuchania radia przez internet za pomocą odtwarzacza mp3, wystarczy kliknąć tutaj by połączyć się z serwerem rozgłośni.

Pliki audio z poprzednimi „Schabami Jabby” znajdziecie na stronie Star Wars Extreme w dziale Artykuły, lub w inny łatwy sposób, poprzez włączenie odtwarzacza umieszczonego po prawej stronie w menu.


Temat na forumTagi: Schaby Jabby (56) Star Wars Extreme (55)

Komentarze (2)

Nie narzekałbym.To bardzo fajna audycja.

Pora imperatora była dużo lepsza. Schaby są słabe.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.