Różne

Schaby Jabby #57

SWExtreme

Gry usadowione w uniwersum Gwiezdnych Wojen stanowią specyficzną grupę źródeł. Przykładów nie trzeba daleko szukać, wystarczy rzucić okiem na serię „The Force Unleashed” czy przygotowywany właśnie „The Old Republic”. Dwa różne gatunki opowiadające zupełnie inne historie, dziejące się w innych realiach tego samego świata. Tą rozległą tematyką zajmą się redaktorzy serwisu Star Wars Extreme: Maciej Szczepański i Łukasz Wasilewski w najnowszym odcinku audycji „Schaby Jabby”. Chłopaki opowiedzą o swoich ulubionych grach – nie tylko tych komputerowych ale także i konsolowych, troszeczkę powspominają najlepsze oraz najgorsze tytuły i przedstawią pomysły na nowe gry Star Wars. O tym wszystkim będziecie mogli posłuchać w 57. „Schabach Jabby” jutro o godzinie 17:00 na antenie Akademickiego Radia Kampus.

Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą posłuchać Akademickiego Radia Kampus na częstotliwości 97,1 FM, alternatywą jest możliwość słuchania radia przez internet za pomocą odtwarzacza mp3, wystarczy kliknąć tutaj by połączyć się z serwerem rozgłośni.

Pliki audio z poprzednimi „Schabami Jabby” znajdziecie na stronie Star Wars Extreme w dziale Artykuły, lub w inny łatwy sposób, poprzez włączenie odtwarzacza umieszczonego po prawej stronie w menu.


Temat na forumTagi: Schaby Jabby (56)

Komentarze (1)

nie słuchałem :(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.