Fandom

LXXXV Spotkanie Fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu

Wrocławski Fanklub Star Wars

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów i miłośników Sagi z Odległej Galaktyki na kolejne, 85. spotkanie Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen! W tym miesiącu wyjątkowo spotykamy się nie w trzecią sobotę miesiąca, a w wyborczą niedzielę, czyli 21 listopada. Po spełnieniu obywatelskiego obowiązku zapraszamy na godzinę 11:45 pod Empik w Rynku, gdzie odbędzie się zbiórka. Wraz z wybiciem zegara na ratuszowej wieży o 12:00 udamy się do knajpy "Globetrotter" na rogu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich. Tam odnajdą nas ewentualni spóźnialscy - aczkolwiek w tym miesiącu radzimy być punktualnie, gdyż w przeciwnym razie mogą Was ominąć wyjątkowe atrakcje. Jakie?

* Porozmawiamy sporo o konwencie Tatooine II, którego oficjalna data to 15-16 stycznia 2011. Na spotkaniu poznacie zarówno projekt konwentu jak i rolę, jaką będziecie mieli w nim do odegrania.

* Na spotkaniu będziemy mieć również specjalnego gościa! Na pewien czas (mamy nadzieję, że jak najdłuższy) zawitała do nas przedstawicielka Zachodniosyberyjskiej Akademii Jedi! Jest to fanklub znajdujący się w mieście Tomsk w Rosji. Olga "Helga" Hanevich, która przyjechała do Wrocławia na studia, opowie nam o tym jak to jest być fanem Star Wars na odległym Wschodzie i może pokaże niektóre osiągnięcia rosyjskiego fandomu.

* A na sam koniec główna atrakcja spotkania - czyli premiera tajemniczego PROJEKTU związanego z pewnym łowcą nagród. Gwarantujemy, będziecie zachwyceni!

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Temat na forumTagi: Alliance & Empire (17) Wrocław (349)

Komentarze (2)

Że też, kurde blade, to wszystko mnie ominie... :|

Tylko nie zgotujcie mu zimnego powitania:P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.