TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Wiadomości TV od S.W.A.T.u

2010-11-18 12:41:03 S.W.A.T.

Sezon imprezowo konwentowy chyli się ku powoli końcowi, jednak grupie Star Wars Artistic Team nie przeszkadza to w rozszerzaniu swojej działalności na nowych terenach. Zapoznajcie się z nadesłaną do nas informacją i sprawdźcie na czym polega nowy projekt S.W.A.T.u.


Polskie wydanie “Wiadomości z Gwiezdnych wojen” na Youtube

Po dwóch miesiącach od rozpoczęcia przygotowań zakończyliśmy produkcję pierwszego odcinka „S.W.A.T. N.E.W.S. – Wiadomości S.W.A.T.”, czyli programu informacyjnego o świecie „Gwiezdnych wojen” oraz tym wszystkim co jest z nimi związane w naszym kraju i nie tylko.

Biorąc pod uwagę fakt, że mamy ograniczony dostęp do materiałów innych niż te nagrywane przez redaktorów TV S.W.A.T., pierwszy odcinek został zdominowany przez nasze autorskie materiały.
W kolejnych mamy nadzieję pokazać materiały nadsyłane przez fanów z całej Polski, które prezentują w ciekawy sposób informacje związane z uniwersum Star Wars. Długość materiału nie może przekraczać 2-3 minut.

To czy tak się stanie zależy tylko od Was. Wracając do naszego premierowego wydania „S.W.A.T. N.E.W.S.” możecie w nim obejrzeć m.in.:

Informacje:
- Star Wars 3D wraz z informacją o przewidywanej premierze!
- Wojny klonów sezon 1 na DVD
- relację z 10-tego „Roboczego spotkania S.W.A.T.”, czyli wieści z „Kantyny S.W.A.T.”, a w nich:
  - konkurs strojów,
  - rysowanie z p. Markiem Barbasiewiczem,
  - goście S.W.A.T.,
  - polski Darth Vader,
  - Premiery: Star Wars The Force Unleashed 2 oraz Wojny klonów na DVD.
Wieści z „Home One”
- Dni technik Satelitarnych 2010
- Wywiady z twórcami polskiej wersji językowej serialu Wojny klonów
  - reżyser polskiej wersji językowej Miriam Aleksandrowicz,
  - Obi-Wan Kenobi, czyli Jarosław Domin.
W kolejnych programach obejrzycie m.in. „Składzik Watto”, „Plotki Dextera” i „Sekrety R2-D2”.

Wszelkie uwagi oraz sugestie co do zawartości programu mile widziane i prosimy jest wysyłać na adres email : tvswat@swat.org.pl z dopiskiem „swat news – uwagi i sugestie”. Niestety komentarzy nie analizujemy.

Strona techniczna programu jest cały czas udoskonalana i w kolejnych wydaniach materiał nagrywany na blue-box będzie pozbawiony zauważalnych mankamentów. Animacje 3D również będę ulegały stopniowym zmianom.

Zapraszamy wszystkich do pomocy w produkcji kolejnych wydań tego szalonego jak na polskie warunki projektu.
Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia na adres email: tvswat@swat.org.pl z dopiskiem „swat news - materiały dla redakcji”

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego wydania „S.W.A.T. N.E.W.S.”


Kolejny odcinek już w przyszłym miesiącu!

TV S.W.A.T. oraz S.W.A.T. N.E.W.S. jest niekomercyjnym projektem realizowanym przez fanów dla fanów „Gwiezdnych wojen”.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!
Zespół S.W.A.T.
TAGI: S.W.A.T. (Star Wars Artisic Team) (73)

KOMENTARZE (14)

 • Obywatel Vader2010-11-19 17:12:45

  Sorry za drugi komentarz ale zapomniałem jednej rzeczy. Przydało by się im poćwiczyć mówienie, bo jeden z bliźniąt mówi bardzo ekspresywnie.

 • Obywatel Vader2010-11-19 17:08:12

  Dobra, dosyć niezłe ale trzeba dopracować duże rzeczy. Najgorzej wypadają "dziennikarze". Ten Przemysław mówi jakby miał katar, ja nie mogę "m" i "n" są strasznie nosowe.

 • samuraj neron2010-11-19 10:28:10

  Do blueboxa polecam Adobe After Effects, nie będzie tej kijowej poświaty. No i kompresja filmu mogłaby być lepsza, bo tak jest straszna sieczka.

 • Qui-gonpl2010-11-18 23:41:58

  Wymowa zagranicznych słów i nazw z SW leży. Nie będę nawet wspominał o języku ojczystym (dwa tysiące dwunastym, a nie dwutysięcznym dwunastym!)

 • Nestor2010-11-18 22:03:42

  Jak na pierwszy strzał to było nieźle. Właśnie przecierają się szlaki pierwszego polskiego videocastu. Poprawicie to co boli widza i będzie nieźle. Uwaga z mojej strony: nie wciskajcie hasła "za darmo", tylko po prostu to róbcie.

 • Ephant Mon2010-11-18 21:38:21

  pomysł dobry i sporo treści, ale i tak jeszcze daleka droga... zwłaszcza z testowaniem i poprawkami.. to, że w Polsce poziom aktorstwa w serialach i wszelkiej maści "detektywach" jest żenujący, nie znaczy jeszcze, że tak musi być wszędzie :P poza tym nie muszą tego prowadzić dzieciaki, w USA tego typu programy prowadzą zarośnięci studenci - star wars nerdy, a tutaj program taki raczej dla under twelve

 • Rycu2010-11-18 21:08:17

  Trzeba chyba zrobić konkurencję kupując lepszą kamerę i pracując kilka dni nad efektem zadowalających fanów Gwiezdnych Wojen. Jednak na razie nie macie się niczym przejmować bo nie ma grupy mającej pomysł i sprzęt :D

 • Jedi DA-242010-11-18 19:38:12

  Dokładnie. Zgadzam sie z JohnnymTano.

 • JohnnyTano2010-11-18 17:30:54

  Uwaga, bo będę wybredny. Trzeba popracować nad efektem blue box, animacjami, płynnością scen, montażem, dźwiękiem i praktycznie nad całą resztą, a przede wszystkim nad "aktorstwem" - kiedy słuchałem jak młodsi członkowie SWAT wypowiadali swoje kwestie albo patrzyłem jak wyglądają kiedy nic nie mówią robiło mi się niedobrze. Muszę też napisać, że według mnie twórcy często bali się powiedzieć: "Cięcie! Powtarzamy!" - mnóstwo scen wygląda jakby były nagrane za pierwszym razem bez żadnych uwag ze strony technicznej. Powiem szczerze - jeśli przyszłe odcinki mają tak wyglądać to wolę już staromodne newsy w wersji tekstowej. Co z tego, że inicjatywa jest przednia skoro tego się nie da oglądać (chyba że masz mniej niż 10 lat) :(

 • X-Yuri2010-11-18 16:59:29

  darthvader98> Czasy "cieszenie sie z samego istnienia" dawno minely. Fani preferuja zeby "cos bylo, i bylo na poziomie' ; D

  <Komentarz jest offtopiciem, nie nalezy go traktowac jako komentarza do tresci newsa, gdzy tej z racji braku dzwieku w kompie wciaz nie moge ocenic ; P)

 • darthvader982010-11-18 16:06:37

  Adakus ciesz się że wogóle takie wiadomości w Polsce są

 • Lady Wiksa2010-11-18 14:20:16

  super ale do Gdańska to już nikt nie chce jechać ;(

 • Adakus2010-11-18 14:13:01

  Nie tak sobie wyobrażałem wiadomości o Star Wars, ale poczekamy i zobaczymy jak się to rozwinie.

 • darthvader982010-11-18 13:33:30

  fajne

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..