Różne

Schaby Jabby #59

SWExtreme

Sobota to dla fanów Star Wars tradycyjny dzień spotkań lokalnych fanklubów oraz dzień emisji gwiezdnowojennej audycji „Schaby Jabby” prowadzonej przez redaktorów serwisu Star Wars Extreme. Po smutnym zakończeniu „Pory Imperatora” „Schaby” są „naszym” ostatnim radiowym bastionem. W jutrzejszym odcinku mowa będzie o Dalekim Wschodzie i jego wpływie na uniwersum Gwiezdnych Wojen. Maciej Szczepański i Piotr Wojdasiewicz spróbują wyłuskać elementy z kultury Japnii, Chin i Tybetu, które widujemy w Epizodach i innych źródłach. „Schaby Jabby” numer 59 jutro o godzinie 17:00 na antenie Akademickiego Radia Kampus.

Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą posłuchać Akademickiego Radia Kampus na częstotliwości 97,1 FM, alternatywą jest możliwość słuchania radia przez internet za pomocą odtwarzacza mp3, wystarczy kliknąć tutaj by połączyć się z serwerem rozgłośni.

Pliki audio z poprzednimi „Schabami Jabby” znajdziecie na stronie Star Wars Extreme w dziale Artykuły, lub w inny łatwy sposób, poprzez włączenie odtwarzacza umieszczonego po prawej stronie w menu.


Temat na forumTagi: Schaby Jabby (56) Star Wars Extreme (55)

Komentarze (3)

Nestor stara się być śmieszny ;P

Starać to się można o dziecko, "Schaby" się słucha.

Postaram się posłuchać .

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.