Kolekcjonerstwo

Gammoreanin w pałacu Jabby

Sideshow

W lipcu, podczas relacji z Comic Conu w San Diego, prezentowaliśmy Wam figurkę gammoreańskiego strażnika tworzoną przez Sideshow Collectibles. Gadżet wykonany został w standardowym, 12-calowym, formacie (czyli będzie miał ok. 30 cm wysokości) z jak największą precyzją. Już jutro uruchomiona zostanie przedsprzedaż na ten produkt. Nabyć go można będzie za 119,99$. Dodatkowo do sprzedaży trafi również fragment pałacu Jabby - łuk pod którym można umiejscowić figurkę, tym samym nabywając oba gadżety stworzyć będzie można samemu małą dioramę. Fragment pałacu będzie jednak trochę droższy od samej figurki, gdyż zapłacić za niego trzeba 139,99$.Tagi: Sideshow Collectibles (175)

Komentarze (7)

Jak się tylko zobaczy zdjęcie można się domyślić ceny.

@ Rycu: Cena wcale nie jest taka wysoka. Dla większości ludzi w Europie Zachodniej i Ameryce Północnej (do których de facto są kierowane te produkty) to cena stanowi dość często równowartość dniówki albo dwóch...
Po prostu Polska jest nadal biednym krajem. Dlaczego w UK kupujesz laptopa za tydzień pracy (i to całkiem niezłego), a w Polsce miesięczna pensja na ten sam model może Ci nie starczyć?
Co do samego modelu... Mnie się podoba:) tylko dlaczego na fotce z kawałkiem pałacu jest inne uzbrojenie tej świnki? Będą dwie wersje figurek?

Cena jak zwykle miażdży. Cóż poradzić jak nie masz kasy to nie masz nic, a po nowym roku wszystko jeszcze zdrożeje, ech szkoda gadać.

To już trzeci produkt Sideshowa ukazujący
Gammoreanina.
To chyba trochę za dużo jak na
postać trzecioplanową.

Ciekawe ile kosztuje licencja na produkcje takich modeli... ?

kawałek pałacu pewnie droższy bo vat podnoszą:)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.